Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ezer hasonló kérdés de ez egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezer hasonló kérdés de ez egy picit mégis más? (kicsit hosszabban kifejtve lent)

Figyelt kérdés

Tudom, rentgeteg ilyen kérdés van, de ebben a történetben van egy kis csavar.

Van egy lány osztálytársam akivel úgy igazából, soha nem beszélgettünk, mert nem is nagyon foglalkoztunk egymással egészen nemrégig.Bizonyos dolgok történtek, és kiderült h bejövök neki (azt nem tudom mióta, csak remélem hogy nem túl hosszú ideje).Ő tudja h én tudok erről, és a lány nekem is tetszik, viszont az utóbbi egy hónap alatt egyszer nem sikerült rávennem magam h kezdeményezzek valahogy (pedig sok nagyon jó lehetőségem volt) és lehet h emiatt már negatívan tekint rám. Egyszerűen mindig megfutamodok az utolsó pillanatban, ami valószínüleg azért van mert olyan lányokkal elég nehezen tudok elkezdeni beszélgetni akik iránt "érdeklődök" plusz az sem segít higy soha nem beszélgettünk igazán. Az már csak hab a tortán h voltam már elutasítva osztálytárs által aki csak lelkitámasznak használt egy hosszab ideig és utána elég nehezen tudtam túltenni magam a történteken, és félek h megint megtörténik.Nagyon szeretnék valahogy kezdeményezni de nem tudom hogy. 18f



2017. nov. 13. 17:55
 1/1 anonim válasza:
Muszáj lesz úgy hozzáállnod az egészhez hogy tisztába vagy vele hogy lehetnek negatív következményei, de arra kell összpontosítanod hogy sikerüljön és ne a sok mi lesz ha-n. Szedd össze magad és menj úgy oda hozzá hogy nem veszíthetsz semmit és ha már az első lépést megtetted onnantól gyerekjáték lesz. sok sikert én szurkolok
2017. nov. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!