Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik nekem egy fiú de nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mano2424 kérdése:

Tetszik nekem egy fiú de nem tudom, hogy ő mit érez. Légyszi elolvasnátok és adnátok tanácsot?

Figyelt kérdés

Most lettem gimis (9.-es) és gólyatáborban találkoztam egy régi fiú barátommal. Nekem régen nagyon tetszett, viszont mivel már jó pár éve nem találkoztunk szinte el is felejtettük egymást.Most viszont amikor összefutottunk újra elkezdtem érezni valamit iránta. A gólyatáborban rengeteget beszéltünk, miután összefutottunk legalább 2 órán keresztül csak velem beszélgetett. A haverjai mondták neki, hogy induljanak de ő mondta, hogy ő majd később megy. És 2 óra alatt rengetegen akartak vele beszélni de ő mindig csak rám figyelt (szó szerint le se vette a szemét rólam és minden mozzanatomat figyelte). És amit még észrevettem, hogy ahányszor csak rámnéz, mindig nagyon mosolyog.

Mióta elkezdődött a suli néha összefutunk a folyosón, beszélünk pár szót. Amikor elmegyek mindig szoktam látni, hogy a haverjai engem néznek, és rólam beszélnek vele. És amikor valaki tudja hogy tetszik a barátjának egy lány vagy fiú akkor így lökdösi meg mondogatja neki, hogy huuu meg ilyenek. Az ő haverjai is ezt csinálják. Meg szoktunk chatelni is, és ebben az a nagy dolog, hogy mindenki mondja hogy senkinek se szokott visszaírni. Nekem meg 1 percen belül visszaír, meg olyan is volt hogy ő írt rám. És mindig kérdezi,hogy mi újság velem, mit fogok csinálni hétvégén, meséljem el a hetem, meg mondta, hogy múltkor mondta neki az egyik haverja hogy látott engem az ebédlőben... És csak lehet ennek valami oka, nem? Mert én is rengeteg embert látok az ebédlőben, de nem mondom a barátnőmnek hogy láttam egy haverom, hanem csak olyan fontos személyről beszélek aki valamelyikünknek tetszik. Na szóval annyi a lényeg, hogy nekem nagyon tetszik, de félek kezdeményezni, mert azt a fiúknak kéne... És a legtöbb fiú akit ismerek nem szereti ha egy lány kezdeményez. Olyan mintha a lány tapadós lenne. De lehet hogy neki meg tetszek csak fél kezdeményezni. Szerintetek tetszek neki? Mit javasolnátok, mit csináljak?

Elnézést, ha nem minden mondatot sikerült teljesen értelmesre írni😕



2017. nov. 13. 18:08
 1/7 anonim ***** válasza:
29%
Kezdeményezz, mert a legtöbb fiú azt szereti!
2017. nov. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
szia neked kell kezdeményezni kérdezd meg hogy nem e menétek el- e valamikor sétálni.....vagy stb kedves fiunak tünik ahogy le írtad sok sikert írj ha történt valami
2017. nov. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek❤ Igen, csak igazából nem tudom hogy bejövök e neki így félek kezdeményezni...🤔
2017. nov. 14. 22:07
 4/7 Almasret ***** válasza:

Szia! Az elsővel nemértenék egyett, mert ez a 21. század és nem minden fiú gondolja ezt hasonlóan.


Ha tényleg igaz amit leírtál akkor nem kellaggódnod, viszont egy közös séta lehet lökne egyett az egészen! Hajrá!


Ui: Nyugodtan felkereshetsz privátban, szívesen segítek a továbbiakban!

2017. nov. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Világ életemben szókimondó voltam.

Kapcsolatban beszélgetéseket kezdeményeztem, nézegettem a másikat, de nem sokáig.

Nyugodtan kérdezd meg finoman egy adott jobb pillanatban kedvel-e.

Ha csak húzod halasztod, lehet elcsavarja a fejét valaki más.


Egyre több pasi nem kezdeményez...

Pedig mindkettő nemnek ugyan azok járnak a fejükben: Tetszek neki? Lehet belőle valami? Van valakije vagy szabad a pálya? Mennyire vesz komolyan? Mi van ha visszautasít? Stb


Ez az élet, nem lépsz s csak toporogsz abból nem lesz semmi.


Nekem is mondtak nemet, de elmondhattam azt, hogy megpróbáltam!


Semmit se veszítesz igazából, max ha úgy alakul nyersz.


Én már vallottam szerelmet melegnek, olyannak is akinek volt párja, de volt hogy randira várt az illető én meg megkérdeztem járna-e velem. (az utolsóval összejöttem később, unszimpi volt a csaj neki a randin) xD


Stb


Még egyszerűbb a dolgod úgy, hogy régebbről ismered s az is csak plusz pont, hogy szívesen beszélget veled.



Nyelj egy nagyot s mondd ki mit érzel s megprobáljátok-e legalább csak a randit. ;)

A többi majd elválik.

Hajrá kiscsaj!


25/N


Jelenlegi páromat is én vadásztam be fiatalabb tesóm társaságából.

Tiszta para volt a párom xD "mi a francot akar a haverom nővére".

Miután összejöttünk megdumáltuk, kinek mi járt a fejében az egész elején. Szakadtunk a nevetéstől.

Nyomulós voltam, meg akartam fogni a kezét az első esti séta alatt s inkább zsebre vágta a kis köcsög. ><


Most 30-án leszünk 5 évesek.

2017. nov. 20. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a 3.válaszírónak! Megpróbálom elhívni valahova ha lesz alkalmam, és ha halad valamit előre a dolog írok pribátban❤
2017. nov. 20. 17:04
 7/7 A kérdező kommentje:

4.válaszíró köszönöm a tanácsot! Igen, lassan én is úgy érzem, hogy ebből nem lesz semmi ha nem lépek én először:)

Én se mondanám magamról, hogy olyan kis félénk vagyok, hogy ne merjem megkérdezni, hogy eljön e velem valahova, hisz ez egy olyan társadalom, ahol a lányoknak/nőknek nem kell feltétlenül a pasira várnia, a nő is kezdeményezhet.

Szóval nekem is volt már amikor kezdeményeztem, mondjuk elég kicsi voltam még akkor (mondjuk még most is csak 15 vagyok, tudom nem kéne a pasikkal foglalkoznom, de nem tehetek róla, egyszerűen görcsbe szorul a gyomrom ha meglátom) szóval még nem voltak komoly kapcsolataim... De köszönöm a tanácsot, megpróbálok a sarkamra állni és elhívom valahova❤

Mellesleg boldog évfordulót neked és a párodnak, legyetek nagyon nagyon sokáig (a végtelenségig♾) boldogok együtt❤

2017. nov. 20. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!