Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk akik szerettek csajokat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk akik szerettek csajokat megfektetni bulikban! Vágytok komoly kapcsolatra? Képesek vagytok beleszeretni egy lányba?

Figyelt kérdés

Olyanok válaszai is jöhetnek akik ismernek hasonlo torteneteket! Egy ilyen sracnak mi kell hogy beleszeressen egy lanyba? Hogy megvaltozzon egy lanyert?

A normalis valaszokat koszonom?:)



2017. nov. 14. 15:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha barátnőt szeretnék, nem fektetnék meg csajokat bulikban.......
2017. nov. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Álmodj királylány...
2017. nov. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 marikaháp válasza:
100%
Ők azért fektwtnek meg csajokat mert CSAK testileg vágynak egy lányra. Gondolom azért mert még nem elég érettek.
2017. nov. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
55%
Fogadok,hogy te egy ribi vagy, akit valaki megfektetett egy buliban ,de te többet akarsz. Eltaláltam?
2017. nov. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha magamból indulok ki semmiképp. Akiket meg lehet fektetni pont ennyire valók.
2017. nov. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszaitokat!
2017. nov. 14. 21:12
 7/14 A kérdező kommentje:

#4 Nem, nem egy ribi vagyok, es nem fektetett meg a srac:)

Annyi tortent, hogy belezugtam es nem csak egy olyan lany akarok neki lenni mint a tobbi..

2017. nov. 14. 21:14
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Képesek vagyunk, de kell valaki akiben megfog valami, tenni nem igen tudsz érte. Régebben igazából nem tudtam elképzelni hogy komoly kapcsolatot akarok egyelőre, csak a futó kapcsolatok játszottak akkoriban, de utána találkoztam jelenlegi barátnőmmel (szintén buliban) akiben megfogott valami, beleszerettem és több mint 2éve vagyunk már együtt és meg sem fordul a fejemben hogy újra csak futó kapcsolatokat akarjak.


Létezik ilyen de tenni nem tudom mit tudnál érte :)

2017. nov. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a valaszodat!:)
2017. nov. 15. 07:30
 10/14 anonim válasza:
45%

Képes vagyok persze, de nekem egyenlőre jó a "buliban megfektetés". Így nincsenek a csajnak elvárásai irántam, ő is tisztában van hogy csak egy éjszaka volt, ha meg annyira jó volt akkor több éjszaka is lehet. Ha kapcsolatban lennék vele akkor mindig be kéne neki számolnom mikor mit csinálok, merre voltam és kivel.

És így hogy nem vagyok kapcsolatban élem a saját életem, a saját akarataim szerint, és senki nem csesztet a hibáimért 😂

2017. nov. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!