Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tényleg elkéne felejteni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jamle29 kérdése:

Tényleg elkéne felejteni a dolgot ha igen akkor hogyan? Én nem szoktam feladni bizonyítja hogy 5 évig harcoltam érte megéri folytatni?

Figyelt kérdés
5 éve megismertem egy lányt aki pár nap alatt meg is tetszett nekem, elkezdtem vele beszélgetni tök jófejnek ismertem meg és ez miatt az érzelmeim csak jobban erősödtek majd (nem tudom már min) összevesztünk és egy jó 3-4 évig nem is szóltunk egymáshoz úgy hogy osztálytársak voltunk/vagyunk. Idén nyáron beszéltem vele és nehezen de sikerült kibékülnöm vele ELVILEG. Mióta kibékültünk már többször is beszéltünk személyesen és írásban is. Én tényleg úgy érzem hogy már nekem nem tetszik hanem már szerelmes vagyok belé és tényleg nem éreztem még senki iránt ilyen mélyen. Viszont kiderült hogy lett barátja ez eléggé megviselt. Ráadásként mikor megtudtam hogy kiről van szó ez csak még jobban összetört mert erről a srácról eléggé nem a korunkhoz illő dolgokat hallottam (a srác pár évvel idősebb). Hallotam hogy már smároltak stb. de félek hogy ott volt több is. Én őt nem így ismertem meg és remélem hogyha elő jött a szó erről akkor ő ellenkezett. Miután ezek elég mélyen meghatotak engem úgy éreztem hogy el kell felejtenem hogy én valaha is szerelmes voltam belé de képtelen vagyok rá. És az a legrosszabb hogy a sors folyton közel visz hozá elég sokszor éreztem azt hogy ő odakerült közelembe olyan közel hogy elég lett volna csak így állva eldőlnöm egy kicsit felé és már hozzá értem volna

2017. nov. 14. 18:11
 1/2 anonim válasza:
Hány évesek vagytok?
2017. nov. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
15
2017. nov. 15. 06:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!