Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti mondtok olyat a másiknak,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mondtok olyat a másiknak, hogy csak ő kell nektek, ha nem igaz?

Figyelt kérdés
Volt már, hogy olyan lánnyal találkoztatok, aki kihívást jelentett, és ezért mindenféle alaptalan dolgot összehordtatok csak azért, hogy megnyerjétek magatoknak, és elmondhassátok, hogy "sikerült"? Vagy ha egyszer komolyan ezt mondtátok egy lánynak, ez az érzés lehet mulandó? Volt egy fiú, aki még annak is hihetetlenül örült, ha 2 hét ismeretség után egy puszit kapott az arcára...de ez az érzés eltűnhet? Annyira őszintének tűnt, de azóta nagyon sok minden történt és hosszú volna mindent leírni. Fiúk! Ez inkább nektek szól, de lányok válaszát is szívesen meghallgatnám!:)

2017. nov. 14. 20:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én akkor mondtam egyszer egy lánynak szerelmes szövegeket, amikor már összejöttünk. Sajnos elég labilis érzelmi állapotban voltam, nem is tudtam, hogy érzek-e iránta valamit, de azt hazudtam (nem csak neki, magamnak is), hogy szeretem. Nem vagyok erre büszke, de akkor azt hittem az az igazság.

Szándékosan, saját érdekek miatt nem hazudtam még, és nem is tervezek. :)

2017. nov. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát igen, én is ettől félek, hogy ő sem tudta biztosan, de azért mondta a nagy monológokat😞 Köszönöm a válaszod!😘
2017. nov. 14. 20:32
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

En akkor tettem ilyet, mikor mar éreztem, hogy kihúnyt a Lang a kapcsolatunkbol, es nem voltam biztos az erzeseimben, es igy akartam azt bizonygatni magamnak, hogy “igenis szeretem ot”.


L

2017. dec. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!