Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Szerelem

A kérdés

Ti mondtok olyat a másiknak, hogy csak ő kell nektek, ha nem igaz?

Volt már, hogy olyan lánnyal találkoztatok, aki kihívást jelentett, és ezért mindenféle alaptalan dolgot összehordtatok csak azért, hogy megnyerjétek magatoknak, és elmondhassátok, hogy "sikerült"? Vagy ha egyszer komolyan ezt mondtátok egy lánynak, ez az érzés lehet mulandó? Volt egy fiú, aki még annak is hihetetlenül örült, ha 2 hét ismeretség után egy puszit kapott az arcára...de ez az érzés eltűnhet? Annyira őszintének tűnt, de azóta nagyon sok minden történt és hosszú volna mindent leírni. Fiúk! Ez inkább nektek szól, de lányok válaszát is szívesen meghallgatnám!:)

Keress kérdéseket hasonló témákban: mulandó, hazugság

11-14 20:09  Privát üzenet  Tetszik 

A válasz
Én akkor mondtam egyszer egy lánynak szerelmes szövegeket, amikor már összejöttünk. Sajnos elég labilis érzelmi állapotban voltam, nem is tudtam, hogy érzek-e iránta valamit, de azt hazudtam (nem csak neki, magamnak is), hogy szeretem. Nem vagyok erre büszke, de akkor azt hittem az az igazság.
Szándékosan, saját érdekek miatt nem hazudtam még, és nem is tervezek. :)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 11-14 20:30 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Hát igen, én is ettől félek, hogy ő sem tudta biztosan, de azért mondta a nagy monológokat😞 Köszönöm a válaszod!😘

# 2/2Időpont 11-14 20:32 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Fiúk! Ti mit tartotok cukinak ha egy lány mit csinál? (Kis dolgokra gondolok) Pl:amikor mondtok egy viccet, ő nevet és megérinti a combotokat. Ilyeneket tudnátok írni? 😍
Srácok ti, hogy bókoltok? Burkoltan, mit mondtok? És ha mondjuk elszórakozva bókoltok, akkor azt mennyire gondoljátok komolyan?
Ti mit mondtok a párotoknak ha azt kérdezi, miért szeretitek ot annyira?
Fiúk! Ha szerelmet vallana nektek egy lány, de nektek ő nem tetszik, akkor mit mondtok? Vagy ha facebookon történik, mit írtok rá? Reagálnátok egyáltalán? 14/l
Van egy hölgy akit szeretek de elérhetetlen még. Ti mit mondtok rá?
Miért van az, hogy egy fiú nem mer kezdeményezni mikor tudja, hogy mind a ketten tetszünk a másiknak?

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szerelem rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu