Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Gáz lenne ha csak simán...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz lenne ha csak simán odamennék hozzá és megölelném?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy fiú osztálytársam aki nagyon bejön, lehet h én is neki, nem tudom. Nemrég volt a szülinapom ezért egy pár osztálytársam átjött hozzánk.(fiúk is lányok is) És ajándékosztásnál megöleltem a barátnőimet és utána a fiút is aki tetszik. Nem tiltakozott, sőt később utalt rá h milyen jo xy-nak, mert mindig megöleli egy lány, szerintetek bejövök neki? Ja és suliban is többször beszélgettünk kettesben. Gáz lenne hogyha suliban amikor ketten vagyunk csak úgy megölelném?


Előre is köszi a válaszokat

14L



2017. nov. 15. 15:47
 1/5 A kérdező kommentje:
Szerintetek hogy reagálna egy ölelésre?
2017. nov. 15. 15:57
 2/5 anonim ***** válasza:

En megijednek, ha valaki csak ugy megolelne :D Persze tudom, nehéz kordában tartani az erzeseidet, de ez mar picit sok :D


Azt, hogy nem ellenkezett, mikor megölelted, az nem jelent semmit. En sem vagyok szerelmes az egyik lany ismerősömbe, megis sokszor megolelem, ha valamiért szomorú. Szimplán azért, mert kedves akarok vele lenni, de nem érzek semmit iránta. SŐT közeli barátok sem vagyunk. Az, hogy beszélgettetek kettesben többször, az sem jelent semmit. Mindenki beszélget akar sokszor az ellenkező nemmel, de ebben semmi különös nincs.


Ha ezeken kívül nincs semmi, akkor nem hiszem, hogy kölcsönös lenne a dolog. Ebben az esetben inkább felejtsd el, senkinek nem jo, ha meg évekig kinzod magad.

2017. nov. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem gáz öleld meg nyugodtam hogyha ő se tiltakozott akkor most miért ne?
2017. nov. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ

1. Válaszolonak csak amnyit fűznék hozzá hogy évekig nem hiszem h ezzel kínoznám magam, mert ugye most vagyok 8.-os és hamarosan mindannyian másik suliba megyünk

És nem hiszem h egy suliba járunk majd

2017. nov. 15. 16:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is nyugodtan öleld meg, egyáltalán nem gáz!!:)
2017. nov. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!