Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megpróbálni még egyszer?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megpróbálni még egyszer?

Figyelt kérdés

Nyáron szerelmes lettem egy lányba, sajnos nem sokat voltunk együtt, kiadta az utamat, arra hivatkozva, hogy ő sajnos nem szerelmes, és átkozta is magát, hogy nem olyanba lesz szerelmes, mint én. Nem akar engem bántani és megvezetni, ha nem érez semmit. Szóval nagyon keveset voltunk együtt, 1 hónapot, de sosem voltam még ennyire szerelmes senkiben, annak kellenére, hogy volt hosszabb kapcsolatom is előtte. Az az igazi lángoló, perzselő, a rózsaszín ködös.


Próbáltam magam túltenni magam, mára már úgy éreztem végre vége, elmúlt újra boldog vagyok, újra szabad vagyok.


Persze, csak azt hittem. Ma éjjel vele álmodtam, annyira realisztikus volt, olyan boldogság töltött el, hogy újra átölelhetem és átölel és beszél hozzám. Olyan valóságos érzés volt, mikor felkeltem jött a szörnyű felismerés, hogy ez sajnos nem valóság, felülve a sötét szobában sírtam hajnalban. Amit így ifjú férfiként nem félek itt bevallani.


Rájöttem, hogy még mindig ugyanolyan szerelmes vagyok a lányba, mint akkor. Egy cseppnyit sem fakult ez az érzés, talán csak eltemetődött a jó pár hónap alatt.


Megérné újra megkörnyékezni a lányt és megpróbálni újra meghódítani, hátha ezúttal másként alakul az ő érzése is? Én úgy érzem nekem mindenféleképpen megér egy próbát még egyszer, ha nagy pofára esés is lenne. Majd felállok egyszer.



2017. nov. 16. 14:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha egyszer megmondta, hogy nem szeret minek kell zaklatni?.....
2017. nov. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Zaklatni? :)
2017. nov. 16. 20:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Megmondta, hogy nem szeret téged és nem akar veled járni, akkor minek kezded el már megint piszkálni vele?
2017. nov. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Mert nem minden sikerülhet elsőre. Isten ments, hogy piszkáljam vagy bántsam ezzel, de.


Háttértörténet, hogy segítsen megérteni miért akarok én kitartani.


Ennek a lánynak soha nem volt kapcsolata, barátja, nagyon visszahúzódó ezen a téren. 18 éves. Egyszer volt szerelmes az is egy nagyon nagy pofára esése volt, ezért nem is próbálkozott senkinél. Leszögezte még a leges legelején, hogy tart az egésztől, de nem közölte a részleteket, én pedig nem firtattam, úgy gondoltam jobb ha nem is beszél a régi csalódásáról, és nem akarja összetörni a szívem, ha nem tud szeretni. Nem hittem el neki, olyan jó volt minden, nem hittem el, hogy benne volt végig ez a dolog, sosem érződött rajta, hogy tart tőlem és a kapcsolatól, sőt.


Egyébként évekkel (körülbelül 2) korábban már ő próbálkozott volna nálam, de félt lépni, főleg, hogy kapcsolatom volt akkoriban. Utólag kiderítve.


Ezért lepődtem meg akkor is, hogy miért és hogyan vetett véget a kapcsolatnak, ami először egy barátság volt egyébként kettőnk közt, ami túl szoros lett a nyárra.


Azt mondják második kört még megérheti, ha nem sikerül, hagyd a harmadikat, akkor már tényleg felesleges.


Talán örökre csak egy summer love ghost lesz , magyarra ezt nem tudom lefordítani, de tudjuk mit jelent, nem tudom míg meg nem próbálom, nem?


Lehet utálni fog, de hé, ki tudja? Lehet erre vár azóta is. De az lenne a legutolsó, hogy én zaklassam vagy bántsam őt.

2017. nov. 17. 00:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!