Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek lehetne esélyem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehetne esélyem nála vagy nem?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam aki fiú és nekem tetszik.Mikor év elején közöltem vele akkor nagyon finoman mondta hogy nem tetszem neki (de ezt csak körülírta és nem mondta ki) Azóta jobban megimert és változtattam öltözködési stílust is.

Többen mondják hogy nekünk össze kéne jönnünk.

Azt tudom hogy neki tetszik egy lány és az ő keresztnevének az első betűje felvan írva a telefonja hátuljára (de ez már év eleje óta így van) és azt mondta hogy egy hét múlva összejönnek.

A fiú pedig néha úgy viselkedik mintha tetszenék neki de aztán jön egy fordulat és akkor hírtelen bunkó lesz pedig alapjáraton tök normális fiú.Én szerintem ebből nem lehet semmi mert nem változott semmi, ő neki más tetszik.De mások meg azt hajtogatják nekem hogy nem is biztos hogy együtt lesznek meg még van 5 évem hogy összejöjjünk meg ilyeneket mondanak.

A fiú mostanában magától odaül mellém pedig eddig egyszer sem ült mellettem.Vagy egy fiúval ül vagy egyedül az első padban.A mai nap méregettük osztálytársakkal hogy kinek nagyobb a keze és összetettük a kezünket.A fiú kezét és az én kezemet is megnéztük és én összezárt ujjakkal voltam és ő is aztán mondták hogy nyissuk szét az ujjainkat akkor elkapta a kezét.Gyakorlaton sütöttünk és megkérdezte melyiket csináltam én és megmutattam amire mondta hogy jó akkor abból nem eszik aztán mondta hogy azok nem tetszenek neki.

Én úgy vagyok hogy nem szeretném elvenni a másik lánytól, de tényleg sokan mondják hogy milyen romantikus helyzetbe kerültünk meg hogy össze kéne jönnünk.

Mindketten 16 évesek vagyunk.



2017. nov. 16. 18:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Oké, hogy mások szerint össze kellene jönnötök, de ha egyszer más tetszik neki...
2017. nov. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!