Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha bele szeretem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha bele szeretem egy lányba? De a helyzet elég bonyolult többi lent.

Figyelt kérdés
van egy lány már egy ideje ismerem és nagyon bejön de van valakije én meg nem bírom nézni nem mondtam el neki hogy szeretem sajnos csak barátok vagyunk és én számára csak egy egyszerű barát vagyok és ez nekem nagyon fáj...

2017. nov. 17. 01:39
 1/3 A kérdező kommentje:
nem tudom miért öt választotta mikkor sportosabb, erősebb, értelmesebb, és nem cserélgetem a lányokat havonta/hetente hanem én csak azt az egy lányt akarom akit szeretek...
2017. nov. 17. 01:42
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem azért választotta a másik fiút, mert ő MEGMONDTA, mit akar. Néma gyereknek...
2017. nov. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy későbbi jó tanács. A határozott, magabiztos férfiak vonzóak. Ez nem azt jelenti h erőszakoskodó légy, azt jelenti h bizol a képességeidben és nem anyaként kezeled a nőt. Őszinte vagy, tényleg ez a legfontosabb, akármilyen vagy ne szégyeld, mert ha máshogy viselkedsz mint amilyen vagy, megérzik szinte. :) várj, ha tényleg olyan a másik fiu, akk ott fogja hagyni, várd üeg utána mig a barátnőd jobban lesz, mert lehet úgy lesz 1 hónapig h soha többé fiú, utána mondd el amit szeretnél. Szépen normálisan, semmi ciki nincs abba ha szerelmes vagy, mindenki az, ha a barátnőd ugyis megérti. De ha csak barátok maradhattok akkor, attól még ne távolodj el tőle, erős vagy, kibirod és addig is van remény. :)
2017. nov. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!