Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most akkor tényleg nem tetszem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor tényleg nem tetszem neki?

Figyelt kérdés

Elmondtam egy osztálytársamnak fiú barátomnak,hogy tetszik az egyik osztálytársunk vagyis nem tetszik de olyan mintha tetszenék neki és elkezdett röhögni ,hogy neki a ribik

jönnek be (ez igazán jól esett főleg hogy páran mondták hogy szép vagyok....) önbizalmam meg nulla de még mindig úgy erzem hogy tetszek neki.... hallgassak a fiú barátomra es felejtsem el vagy mit csináljak sráctól nem akarom megkérdezni mert félek ,hogy ő is kiröhögne



2017. nov. 19. 18:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Na jó, szal akkor

'A' elmondta B-nek, hogy tetszik neki C,

vagy legalábbis felkeltette az érdeklődését 'A'-nak C, mert olyan, mintha C-nek tetszene 'A'; 'A' azt érzi, hogy ő tetszik C-nek.

Erre B mondta, hogy nem 'A' stílusára bukik főleg 'C'.


Na, hát, ez gyönyörű. Ebből nem derül ki, hogy tetszel-e neki, amúgy próbálj meg esetleg dumálgatni C-vel, és akkor majd kiderül, hogy tetszel-e neki. Amúgy nem tudom, hogyha az olyan bulizós libácskákat kedveli 'C', akkor valószínűleg ő is olyan, te pedig nem igazán tűnsz olyan nagy partiarcnak, szóval lehet, hogy nemnagyon illenétek össze. Viszont, ha nincs igaza B-nek abban, hogy 'C' csak a "bulizós libácskákat" kedvelné, akkor lehet, hogy 'C' sem olyan fullra bulizós, tehát akkor lehettek jók együtt. Viszont, még az is megeshet, hogy te lennél az egyetlen nem bulizós libácska, aki bejön neki, abban az esetben viszont meg C megintcsak bulizós. Bulizós ember, és szelíd , csöndes 'jókislány'-forma meg nem igazán illik talán annyira össze, viszont, lehet, hogy pl konkrétan van egy-két bulizós libácska , aki tetszik neki, de alapvetően a te fajtádra bukik, és egyáltalán nem csípi azt a bulizás-dolgot. De még az is lehet, hogy egyáltalán nem tetszel neki. De próbáld meg, ha akarod, hogy dumálgatni vele, és hogyha cukin reagál, vagy bármilyen lesz a reakciója, abból le tudod szűrni, hogy bejösz-e neki, vagy esetleg ő akarna-e mostanság párkapcsolatot. Ja meg szerintem gondold át még azt, hogy te akarsz -e egyáltalán, és hogy vele akarsz-e , vagy esetleg még egyáltalán nem is kell párkapcsolat; vagy jó lenne, de olyannal, aki inkább mégjobban vonz mint ő , mert ha nem egyértelmű, lehet, hogy nem is ő az igazi; vagy lehet hogy ő lesz, csak akkor majd, ha idősebbek lesztek, és "mindkettőtöknek benő a feje lágya"-ez nem sértésnek, csak nem tudtam jobban megfogalmazni, szóval még komolyodhattok, lehet, hogy akkor fog ő neked igazán bejönni, vagy lehet, hogy a komolyodás után már pont nem; megváltozik ő, vagy esetleg a te véleményed róla; stb.

2017. nov. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!