Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Létezik olyan, hogy egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy egy tininek több évig nem tetszik senki?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy barátnőm,akinek állítása szerint kiskora óta nem tetszett egy fiú se.Mármint oviban sokat fiúzott,de azóta azt mondja,hogy senki se tetszett neki komolyan.Az lenne a kérdésem,hogy ez lehetséges-e,mivelhogy 17 éves és ilyenkor a tinik mindig mindenkit megnéznek és alig várják,hogy barátnőjük/barátjuk legyen.Azt mondja,neki nem kell pasi,pedig sorra olvassa a romantikus könyveket.Még olyat se mondott,aki kicsit is bejönne neki.Én bezzeg nekem már meg volt az első komoly "crushom" (nem tudom,hogy mondjam magyarul).A lényeg,hogy volt egy fiú,akivel komolyan gondoltam,nagyon tetszett...stb.Az előtt ill.voltak még fellángolásim az általánosban(pontosan kettő).De ő még ilyet se mondott.Szerintetek csak szégyenlős ezzel a témával kapcsolatban ?(Egyébként nem lenne baj vele,ha ő ilyen,ne értsetek félre.)

18/L



2017. nov. 19. 18:12
 1/7 anonim válasza:
lehet leszbikus, csak nem meri felvállalni. saját tapasztalat... meg persze vannak nagyon késő érő típusok.
2017. nov. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem hiszem,hogy leszbikus,mert van egy fiú ideálja(mivel egyszer megkérdeztem tőle,hogy milyen fiú tetszene neki)ill. bele is van zúgva egy könyv fiú karakterébe(ő az ideálja).
2017. nov. 19. 18:26
 3/7 anonim ***** válasza:

Miért ne létezne? Nekem is pont ilyenkor 1 éve tetszett meg egy srác. Azóta most senki. Meg előtte is vagy 3 évig senki nem volt.

Nekem is van egy ideálom, nehéz rátalálnom. De nem különösebben izgat a dolog. A szerelmet nem lehet siettetni. Amikor nagyon akarsz valakit, akkor tuti nem kapod meg.

2017. nov. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem,de neki még fellangolása se volt.És óvoda óta nem tetszett neki senki. Elvégre tini...de mindegy,az biztos,hogy ez nagyon ritka. :D
2017. nov. 19. 18:44
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem csak szégyenlős vagy túl későn érő. Tudom mert én is ilyen vagyok. Óvodás voltam mikor utoljára tetszett egy fiú az is csak egyoldalú volt és kb. ennyi életem szerelmi története. Bár én utálom a romantikus regényeket/filmeket stb-et. Nem is vagyok túlzottan romantikus típus könyvekben is csak thrillert és horrort szoktam olvasni (ugyanez filmeknél is )


17/L

2017. nov. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor ti nagyon különlegesek vagytok.xD Igazából már én se akarom,hogy tetszen nekem valaki,már nincs kedvem ehhez.Én is szeretem a thrillert meg a horrort! :)
2017. nov. 21. 11:47
 7/7 anonim ***** válasza:

persze hogy létezik, en fiú vagyok de kb. 10 eve nem tetszett senki igazan.


túl magas elvárások vezethetnek ehhez.

2019. okt. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!