Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem megy az ismerkedés?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem megy az ismerkedés?

Figyelt kérdés

18F


Szükségem van egy barátnőre, aki szeret!


Másfél éve egyedül vagyok, és már kezdem megelégelni, hogy senki sem szeret úgy... próbálkozok én de nem jutok egyrol a kettore sosem.


Lányok nektek mi számít fokent az ismerekedes fazisban?


2017. nov. 20. 16:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem szamít, hogy személyesen fogjon meg valamivel. Mosolyogjon rám, legyen udvarias, érdeklődő és könnyen tudjak vele beszélgetni. (Személy szerint én nem szoktam megnehezíteni a fiúk dolgát)
2017. nov. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
79%

Elsőként ne az látszódjon rajtad, hogy térden csúszol azért, hogy valaki végre összejöjjön veled, mert az elég taszító.

Ez a "senki sem szeret" elég bénán hangzik.

2017. nov. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Légy spontán. Ha egy olyan lánnyal van dolgod aki csendesebb és nem olyan beszédes az elején akkor beszélj te neki. Kérdezd nálam ez bevállt. Érezze hogy érdekel téged. Néha néha bókolj neki.
2017. nov. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!