Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lehet elfelejteni egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet elfelejteni egy osztálytársat?

Figyelt kérdés
Már kb 1,5 éve szerelmes vagyok (ha 1,5 év után lehet ezt mondani) az egyik osztálytársamba. Mivel egy nagyon félős és önbizalomhiányos fiú vagyok, ezért sosem volt merszem neki többet mutatni az érzéseimből, mert amúgyse lenne nála esélyem (műszaki szakon 3 lány van és 25 fiú közül sokan őt próbálják elcsábítani). Az a baj, hogy már napról napra jobban fáj újra, mostanában volt egy kisebb enyhülés, de az első háromnegyed évben nagyon fájt és volt hogy elkönnyeztem miatta. Nem akarom, hogy a fájdalom megint a csúcsra érjen, de nem is akarom neki elmondani, vagy bármi, meg akarom tartani a jó kapcsolatunkat, mint barát. Ugye végzős gimisek vagyunk és minden nap találkozunk, suliban is szoktunk beszélgetni meg facebookon és egyéb csevegős platformon keresztül is, bár ott csak keveset szerencsére, így otthon fel tudok lélegezni, de minden új nap, amikor meglátom suliba, már kezdek rosszul lenni, hiába próbálom kerülni. Haverokkal próbálok terelni, de lehetetlen ne rá figyelni. Tudom, már csak májusig kell kibírnom, de az még azért messze van. 19/f

2017. nov. 20. 21:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Mintha csak magamat látnám... Annyi különbséggel, hogy én nem szoktam vele beszélgetni. Sajnos nem fogod tudni elfelejteni, legalábbis nekem még nem sikerült. A legjobb amit tehetsz, hogy kibírod májusig.


18/F

2017. nov. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Úristen ez annyira cuki mármint nagyon szomorú,de akikhez volt fiúkhoz szerencsém mint beképzelt farkok voltak akik hogyha nem kaptak meg egy lányt akkor vagy megerőszakolták vagy csúfolták egész végig. Nekem ugyanígy volt nagyon régóta egy barátom akibe szerelmes voltam és megírtam neki egy levélben 1 év után nagy erő kellett hozzá,de amikor odaadtam annyira megnyugodtam nem viszonozta pár napig került is, de újra barátok maradtunk aztán rájöttem, hogy nem az esetem (ő is olyan lett mint akiket írtam kicsit rosszabb is)és beleszeretem másba,de még mindig barátok vagyunk ha nem menőzik nagyon szeretek vele beszélni 1.óta ismerem 8 éve barátok vagyunk így is szerintem megpróbálhatod elmondani neki lehet fájni fog hogy nem visszonozza de utánna könnyebb lesz egy osztálytársam(fiúval is ugyanez volt) még mindig barátok a lánnyal. Ha jófej a lány akkor meg tuti nem mondja el másnak egy próbát megér hátha mégis tetszel neki!! Sok szerencsét!(egyébként akibe utánna beleszeretem mai napig nem mondtam el neki pedig volt nála esélyem de én nem hittem el azóta nem találkoztunk és még mai napig gondolok rá.)
2017. nov. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!