Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tonkremehet szex nelkul a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tonkremehet szex nelkul a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés

Elso baratom es ugy tudom neki is en vagyok az elso. Mindenki azt mondja h ennyi idosen mar nem lehet 3honapnal tovabb huzni a szex kerdest.. Ez mennyire igaz? Tenyleg ramehet emiatt a kapcsolatunk ha en mondjuk min. 7-8 honapot szeretnek varni (a jaras kezdetetol szamitva)

17L o is 17



2017. nov. 21. 00:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha a párodat nem zavarja, akkor nem hiszem hogy ettől tönkremehet a kapcsolatotok. A szerrelem és szex nem egy matematikai képlet alapján történik, hogy ha elhúzod a szüzesség elvesztését, az csökkenti a párkapcsolat stabilítását. Várjatok amíg szeretnétek 😊
2017. nov. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ki aza mindenki aki ilyen baromságokat hord össze?annyit vársz vele amennyit akarsz, ha szeret akkor megvár, ha nem akkor nem is szeret igazán
2017. nov. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
98%

Ez akkora hülyeség. Miért menne tönkre szeretkezés nélkül egy kapcsolat?

Ne légy ennyire befolyásolható hogy el is hiszed amit mondanak.

2017. nov. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Jezusom, dehogy!

Egy egeszseges, normalis kapcsolatban legalabbis NEM. Ha a fiu normalis, megerti, hogy varni szeretnel, mert meg nem allsz keszen ra. Amikor meg eljon a pillanat felbecsulhetetlen lesz mindkettotoknek

2017. nov. 21. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
nem feltetlen csak a kor miatt, vagy azert kell varni a szexszel egy kapcsolatban, mert meg nem allsz ra keszen, hanem mert ez mutatja, hogy tenyleg megbecsulitek egymast. tudom, a mai vilagban ez nonszensz, es le is fognak pontozni miatta, de a legjobb baratnom egy evet vart a szexszel a baratjaval, amikor mar mindketten 18-19 evesek voltak, es azota masfel eve egyutt vannak, nincs is semmi jele, hogy szetmennenek..nagyon harmonikus a kapcsolatuk, mert tenyleg kolcsonos tiszteleten es szerelmen alapul. viszont en peldaul ha igy rogton belevagok a kozepebe, annak mindig gyors szakitas a vege.. nem jo turelmetlennek lenni.
2017. nov. 21. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy normális fiú, aki valóban szeret, az nem azt fogja nézni, hogy, végre mikor d*ghatom már meg a csajszit... hanem élvez minden együtt töltött percet.

Ha meg mégis emiatt szakít, akkor egész egyszerűen neki többet számított a szex, mint te magad... az ilyenért meg már bocs, de nem kár.

2017. nov. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%

Ebben az esetben nem, de én nem értem, hogy lehet 7-8 hónapig BÍRNI, ha szereted :)


Érted, én akit szeretek azt kívánom is, és másznék rá, csókolnám, érinteném, usw. :)

2017. nov. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi majd nem masfel evet vartunk a baratommal. De kivarta mert szeret. A 7-8honap az pont realis szerintem, ha szeret teged kivarja. Es persze csak akkor tedd ha teljesen fel vagy ra keszulve, hogy nem leszel szuz.
2017. nov. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ha a párod ki akar használni akkor rá mehet a kapcsolatotok, ha a márod komolyan gondolja veled és hűséges fajta nem lesz gond belőlle

én is várnék ennyit esetleg annyit szeretnék hogy néha a lány könnyítsen rajtam egy kicsit és kész :) de a szex az nem a világ, nem arról szól egy kapcsolat :) inkább várjon a párom mint hogy később megbánja :)

20/f

2017. nov. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat :)
2017. nov. 21. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!