Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » én 19/f, ő 14/l Nagy a korkülö...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

én 19/f, ő 14/l Nagy a korkülönbség?

Figyelt kérdés
Én kijártam a közepet és felsőoktatáson vagyok, ő most fejezi be az általános jevőre szóval suli szerint nagy..

2017. nov. 21. 00:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
36%
Nem! :)
2017. nov. 21. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%

Mondják ugye, hogy szerelemben nem a kor számit

De ebben a formában ez nagy különbség szerintem

2017. nov. 21. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
46%
Nagy bizony és akár börtönt is kaphatsz érte.
2017. nov. 21. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
69%

Igen, ez sok, foleg hogy tapasztalatbol beszelek. 14 eves voltam, amikor osszejottem a baratommal, aki 17 volt. Ha jol emlekszem 1 honapig birtuk egymas mellett. Ezalatt az ido alatt ne tudd meg hanyszor tett celzast arra, hogy jo lenne ha este nala aludnek, es ott mit csinalna velem stb.

Nem tudom, lehet pont egy kanos palit fogtam ki, de azert gondolom neked is vannak szexualis vagyaid, es nem csak kezenfogva akarsz setalni a lannyal. Az o szemszogebol nezve meg azert gondolom szuz, es nem 1-2 het utan akarja elveszteni.

2017. nov. 21. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
64%
Nem jó ötlet
2017. nov. 21. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
72%
De nem a suli szerint kell mérni ezt a dolgot, és ennyi idősen illene tudnod. Mint ahogy azt is tudnod kéne, hogy NEM állsz le egy általános iskolással 19 évesen! Agyrém, hogy ez neked nem egyértelmű! Mit akarsz egy gyerektől? Jó, tudjuk....nem kell leírni.
2017. nov. 21. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
61%

Ez rajtatok múlik.

Nem a suli a meghatározó, hanem hogy az összhang megvan-e minden téren.

2017. nov. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
61%

Kicsi korban nagy. Gondolj bele: amikor ő megszületett, te már ovis/kisiskolás voltál... :D

Viszont felnőtt korban nem nagy. Például 18 éves lány 23 éves fiúval simán elmegy, de most még igen nagy sajnos :(

Neked már valószínűleg más igényeid is lennének egy párkapcsolatban, mint neki.

20/L

2017. nov. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
"szóval suli szerint nagy.." (:DDDDDDDDDDDDD)
2017. nov. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Kost ez nagy különbség. Ha majd ő lesz 20 , te meg 25, na akkor már jó ez.

Most még ő nagyon kisgyerek ilyen téren.

2017. nov. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!