Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 1,5 éve beszélek interneten...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1,5 éve beszélek interneten egy sráccal. Nem a valós nevét adja, és nincs is róla fent kép. Valakivel már történt hasonló?

Figyelt kérdés

Ezektől függetlenül nagyon élvezem a társaságát. Reneteget beszél, mint én, és általában a semmiről is óra hosszákat tudunk dumálni.

16 éves srácról beszélek, aki nem szereti az iskolát (nem is jár be), és csak a gépnek él.

Félek, hogy megszerettem. Megszerettem a belső tulajdonságát. Ennek minél hamarabb véget szeretnék venni. Hiszen sosem láttam, és nem is hallottam. Valakivel már történt hasonló eset?



2017. nov. 21. 06:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Biztos vagy benne, hogy 16 eves? Egyaltalan abban hogy fiu??

Ugyebar sose lattad, hallottad, meg csak a valos nevet se adja. Nagyon vigyazz, mert konnyen lehetsz egy aldozat! Akar nemi eroszake vagy ne adj isten gyilkossage. Szoval semmikepp se add meg neki, hogy hol laksz, stb mert nem lehet bizni az emberekben meg 1,5 ev alatt sem.

Az meglehet, hogy megszeretted a belsojet, de szerintem nagyongyorsan probalj meg tullepni rajta. Nehez lesz, de beszeljetek naprol-napra kevesebbet es talalj valami hobbit, futas, stb.

2017. nov. 21. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Velem volt ilyen. Veszélyes, neten ne szeress bele így senkibe. Tudom, nem befolyásolható...de nem lesz jó vége. Nem biztos hogy 16 és nem jár be suliba! Simán lehet 26 vagy 36 is pl, aki nem csak téged hülyít, mert a gép előtt névtelenül könnyű.
2017. nov. 21. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

"16 éves srácról beszélek, aki nem szereti az iskolát (nem is jár be), és csak a gépnek él."

Ez neked így reális? 16 éves, nem jár iskolába, a gép előtt ül egész nap... Valszeg egy 40+ pedofilról beszélsz.

2017. nov. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Ahahaha, mekkora gyökér vagy.
2017. nov. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Mi összeházasodtunk....
2017. nov. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan mit lehet egy ilyen emberben megszeretni? Hazudik, nem tárulkozik ki, egész nap a gép előtt rohad. Valószínűleg valami negyvenes pedofil, de ha még esetleg mégis 16 éves - ilyen ember minek? És minek ez neked?

Aki "a gépnek él", az egy lusta disznó, akinek semmiféle terve, célja nincs az életével, csak lébecol egész évben... én kerülném az ilyen alakokat.

Másfél éve leveleztek, addig egy képet se mutatott magáról. Elmondjam, miért? Mert nem 16 éves, hanem mondjuk 42, és ugyan eltölthetne képet a google-ről, és elküldhetné neked, csak sajna abban megütheti a bokáját, vagy simán visszakeresheted, ha a képet a képkeresőbe húzod. Lebukna. Ezért vakít, valószínűleg csetelés közben a gatyájában van a keze.


Nem értem, miért kell ez neked, egy semmittevő, link alak, aki "sokat beszél" - na, nagy tudomány! Ébresztő!

El se hinnéd, hogy a sok elcsöpögtetett információmorzsádból milyen frankón össze lehet rakni, ki kicsoda, ezt valószínűleg már meg is tette veled, ha csak te magad nem árultad el a személyes adataidat.

Légy óvatos, mert ez konkrétan veszélyes.

2017. nov. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Naiv vagy kislány...
2017. nov. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Mit szeretsz rajta? Olyan alap dolgot sem mondd el, mint a neve. Nehogy azt gondold egy másodpercig is, hogy ismered, mert el tudtok beszélgetni a semmiről.

Na meg milyen ember az olyan, aki 16 évesen (már ha tényleg annyi) nem tanul, nem érdekli semmi, csak punnyad egész nap a gép előtt. Szép életkilátások. Ilyen párt szeretnél, aki ennyire semmirekellő???

2017. nov. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Igaza van a hármasnak. Nem reális.


Egyébként velem is volt ilyen, hogy leveleztem valakivel, de picit nagy korkulonbseggel (en 14 voltam, a fiu meg 19), es tényleg beleszerettem... Legalábbis amit irt magáról. Nem tudom a mai napig, hogy igazat mondott-e mindig vagy hazugság volt az egész, de nagyon megszerettem. Aztán rájöttem, hogy semmi nem lehetne az egészből, es igy nem irtam neki többet. Viszonylag hamar elfelejtettem, tehát neked is menni fog.

2017. nov. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek az előttem szólókkal. Rengeteg a kamureg a facebookon, az instán meg az összes többi helyen. Kamuképek milliói vannak fenn, mégis az emberek mivel magányosak, ezért hinni akarnak az érzéseiknek és azt gondolják, hogy mindig valós az, ami látszik. Persze nem mindenki pedofil meg pláne gyilkos, egyszerűen nagyon sok ember csak unatkozik, nephosszat rohad a gép előtt és nem tud mit kezdeni magával. Ha nem meztelen fotókat küld/kér, akkor lehet, hogy csak erről van szó, mindenesetre lakcímet, telefonszámot soha nem adunk meg neten és ha talizni akarsz vele, először telefonon beszélj vele, hogy a hangját halld, kérj róla friss fotót, amelyben mondjuk egy papírra ráírja a neved és mutatja a képen, és mások társaságában randizz vele, sohasem kettesben. A pedofil egyébként hivatalosan az, aki kiskorúakkal akar szexuális kapcsolatban lenni, elvileg ha mondjuk egy negyvenes fickó rágerjed egy 16 éves lányra, az törvényileg sajnos már nem üldözendő, mint ahogyan a chatszex sem. Ilyen alapon a fél ország mehetne a börtönbe :) Amire mindenki vigyázzon, hogy cikis fotót soha senkinek nem küldünk, még ismerősnek sem, mert csak egyszer lopják el a telót és minden felkerül a netre. MINDEN.
2017. nov. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!