Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy lány úgy mondja azt,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány úgy mondja azt, hogy nem akar egy ideig kapcsolatot, hogy nem rég (félév) szakított a barátjával, az ugyanúgy azt jelenti, hogy csak velem nem vagy ilynekor tényleg nem akar kapcsolatot?

Figyelt kérdés
(Tudom volt itt nemrégiben egy hasonló kérdés, de én másik kérdező vagyok)
2017. nov. 21. 16:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor a lánynak jó, mert ezzel ki tudja magát beszélni nálad, hogy nem akar, de igazából lehet, hogy csak neked mondja, mert mondjuk mással (esetleg exével) akarná. Ezt ki tudja használni arra, hogy ne bántson meg. Persze lehet, hogy tényleg nem akar.
2017. nov. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

El ne hidd! :D Nálam ugyanezt "bejátszotta" egy lány (még nem is próbálkoztam be nála, de már ezzel jött), közben meg kiderült, hogy 1 héttel a szakítása után már mással flörtölt és kb 2 hónap után össze is jött vele.

A hazugság okát nem értem, szerintem így sokkal cikibb, de ez legyen az ő baja. :D

2017. nov. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hatalmas kamu, ennek nem szabad bedőlni, hagyd a francba (tapasztalatból mondom).
2017. nov. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!