Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok nektek milyen fiúk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek milyen fiúk jönnek be külsőleg, belsőleg?

Figyelt kérdés
17/F

2017. nov. 21. 18:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Külsőleg:

-Legalább olyan magas mint én de ha magasabb jobb

-Vékony vagy átlagos testalkatú

-A hajszíne mindegy de a legjobban barna haj tetszik egy fiún

-Barna,zöldes barna szemű bár a szemszíne mindegy

Belső:

-Kedves

-Megértő

-Hűséges

-Őszinte

-Vicces de ha kell tudjon komoly is lenni

14/l (hamarosan 15)

2017. nov. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
57%

Magas, vékony, szemüveges.

Csendes, visszahúzódó, intelligens, értelmes, ragaszkodó, céltudatos, őszinte, becsületes.

2017. nov. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
38%

fócista jöhet csak szoba

vagy ótóversenyező

2017. nov. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Szia ! Nekem, igazábol mindegy! Nem az számít hogy-hogy egy srác|lány hogy nèz ki!

De a kèrdèsedre a válasz!

Ne legyen csonti, azert legyen rajta valami!Szem-nekem a zőld, barna szeműek!

Ès kb ugy velem egy magas legyen de aze ne legyen kissebb! Nem szamith h szegeny vagy gazdag! Csak szeressen !

Belso-kedves, megbizhato, ne csak a sexre menyjen, jofej teli humorral, ès ne csak a szerelmem legyen hanem a legjobb baratom js, aljon ki mellettem! Enyih :)

2017. nov. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%

Külső:

-szemszín:mindegy, legyen szép, igéző szeme, hosszú pillákkal

-haj:a vörösek nem jönnek be, ne legyen kopasz, ecsethajú, punk meg ilyen túlzottan extrém, festett is lehet akár, ha szépen, ápoltan tartja

-legyen legalább 5-6 cm-vel magasabb nálam, és ne legyen azért 2m 10cm, mert az már túl magas a 165 centimhez.

-testalkatra normál/vékony, szóval, egy kis pici poci/pár kiálló csont belefér, de ne legyen elhízva/nagyon gebe

-pattanások nem zavarnak, rajtam is vannak

-öltözködésre legyen laza, egyszerű, amiben jól érzi magát

+ előny, ha szemüveges, szerintem a szemüveges srácok cukik.:)


Belső:

-legyen kedves, nem csak velem, hanem másokkal is

-ne legyen öntelt, vagy legalábbis fogja vissza az egóját, ha túl nagy

-legyen okos, tudjon segíteni, ha esetleg béna vagyok valamilyen tárgyból

-tudjon beszélgetni mindenféléről, szóval legyen közvetlen

-legyen azért pár közös dolog, pl filmek/könyvek/kaják/sportok...etc bármi, amiről eltudunk dumálni

-szeresse a gyerekeket, nem mintha most rögtön(15 évig eszem ágába nincs)családot akarnék alapítani, de irritál, ha valaki szídja a gyerekeket, főleg, hogy mág ő is az

-ne legyen rasszista, szexista, homofób, igen befigyel a mém: ,,Én egy toleráns liberális vagyok, ha nem értesz velem egyet, akkor egy szexista, rasszista, homofób, idegengyűlölő, bigott náci vagy."-na jó, ennyire talán nem:D, de eléggé utálom, ha valaki másokat a neme, szexuális beállítottsága, nemi identitása, vallása, származása miatt negatívan ítél meg, elítél.

-ne nyomuljon más lányra, ergo beszélgethet velük, meg ilyenek, de ne ölelgesse őket lépten-nyomon, ne simogassa a hajukat, ne dicsérgesse őket folyton

-szeressen engem


Upssz, lehet eltévelyedtem, mert én arról írtam, hogy kivel lennék képes kapcsolatot elképzelni, de, ha már leírtam ezt a kisregényt, akkor itt hagyom.:D

Üdv.:15/L:)

2017. nov. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
57%

Külsőleg: nálam magasabb, tehát 155cm+ :D, izmos, férfias testalkat, kék/zöld szem és barna, hosszabb göndör haj a nyerő kombináció, de igazából teljesen mindegy, csak találjam vonzónak.

Belső: humoros, de emellett érett gondolkodású, intelligens. Az is előny, ha zenél.

17/L

2017. nov. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nekem a hosszú hajú fiúk nagyon bejönnek, de egyéb "kikötésem" nincs a külsőt illetően, mivel mindenkinek más áll jól.

A belsővel kapcsolatban számomra a legfontosabb szempont, hogy tényleg legyen intelligens, és ne csak mondja magáról, hogy az. A többi, hogy tudjon helyesen írni, valamennyire egyezzen a zenei ízlésünk, hasonlóan fogja fel a dolgokat, mint én, illetve legyenek közös témáink, amelyekről mindketten nagy beleéléssel tudunk beszélni. Azt már meg sem említem, hogy legyen hűséges és őszinte, mivel nálam ez egy alap elvárás. Talán ennyi, de az még plusz pont nálam, ha van benne egyfajta titokzatosság is, amitől nem lesz minden cselekedete kiszámítható...

2017. nov. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Külsőre lehetőleg legyen nálam magasabb (én kb. 165 cm vagyok). Vékony vagy átlagos testalkatú, nem számít, hogy izmos-e vagy sem. Hajszín, szemszín majdnem mindegy, de az előbbi azért ne legyen túl extrém. Ha szemüvege, fogszabályzója van nem zavar, viszont tetoválása piercinge ne legyen.


Belsőre legyen kedves, őszinte, megbízható, segítőkész, ragaszkodjon hozzám és nem utolsósorban egy kicsit visszahúzódó fiúnak örülnék a legjobban. Sokan írják, hogy legyen humora, de az számomra nem olyan fontos. 17/L

2017. nov. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Külsőleg : Legyen magasabb mint én(170cm)

és imádom a mackós testalkatú fiúkat. Más kikötésem ebből a szempomtból nincs . Max annyi hogy fogadja el hogy metálos vagyok.

14L

2017. nov. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nyugtassatok meg hogy a 2méteres srácok is bejönnek valakinek:D

17f

2017. nov. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!