Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan közelítsek egy lány felé?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közelítsek egy lány felé?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy boltos lány aki nagyon tetszik és talán én is bejövök neki, de fogalmam sincs, hogyan kezdjek el vele beszélgetni? Nem akarom magam ráerőltetni meg elijeszteni. Én elég hajlamos vagyok rá, hogy egyszerre túl sok leszek. Valaki segíthetne, hogy hogyan legyek az aranyközépúton. Minden tanácsot szívesen fogadok és köszönök előre is. Annyit ne írjatok, hogy fogod majd érezni meg adja majd magát mert egyszerűen suta vagyok ehhez és sokszor nem jól látom a dolgokat és a helyzetet! Köszi

2017. nov. 21. 21:05
 1/2 anonim válasza:
74%
Ha beszari vagy, akkor menj oda többször vásárolni és süss el néhány poént valami termékkel vagy valami, ha eljutsz odáig, hogy megkérdezd hogy van akkor el is hívhatod valahova. Vagy megtudod a nevét és facebookon bejelölöd és Írsz.
2017. nov. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tessék: https://www.youtube.com/watch?v=trF1MWnQvHM én megnéztem ezt a videót, jegyzeteltem, kipróbáltam a következő lánynál, akivel randiztam és mindketten nagyon jól éreztük magunkat a randin. Ennél nagyobb segítséget nem tudok el képzelni.
2017. nov. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!