Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Álmaitok otthona...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Álmaitok otthona modern lenne vagy klasszikus? Ilyen cuccokat raknátok bele?

Figyelt kérdés

Ma elküldtem ezt egy lánynak:


[link]


Szerinte giccs, én pedig nagyon bepöccentem, mert William Morris egyik mestermunkája, aki, hogy a közismertséget növeljük egy egész mozgalom vezetője volt.

Az Epertolvaj a tapéta címe és én tuti telepakolnám vele a képzeletbeli otthonomat.


De mindig rá kell jönnöm, hogy a legtöbb lány olyan színű bútorokhoz, falszínekhez vonzódik, amelyeket én enteriőrként képtelen vagyok elképzelni.

Nem tudom mi szép a matt szürke, barna színekben, amelyekhez a feketén és a fehéren kívül semmi sem társul. Én amint belépek egy ilyen helyre, lelkileg összeroppanok és egy idő után agresszív is leszek.


Félre ne értsetek, a LUXUSTÓL viszolygok, meg a túlcsicsázott nappaliktól is a sírba lehetne kergetni, de nem értem mi nem tetszik egy lánynak egy ilyen étkezőben és konyhában, amiben Claude Monet élt, aki az én egyik kedvenc festőm Bierstadt vagy Alexei Savrasov mellett:


[link]


2017. nov. 23. 21:13
 1/5 A kérdező kommentje:

Amúgy is azokról a japán fametszetekről könyvet lehet írni, mert évekig gyűjtötte Monet őket, olyan elszántsággal, hogy azt elképzelni se bírjátok.

Erre semmi tisztelet!

2017. nov. 23. 21:16
 2/5 anonim ***** válasza:

Én személy szerint nem bírom a modern bútorokat, berendezést. Rajongok a klasszikus ,kézzel készült fabútorokért. Imádom a tapétákat, festményket( a szobámba is rengeteg van, van amit vettem de a többségét én festettem) gyűjtök mimdent ami antik, régiség, hétvégente néha bolhapiacokra is benézek ( lemezeket, festményeket, ha szerencsém van kisebb háborús erekjéket, ..stb szokatam venni.


A belinkelt tepéta magyon tetszik szívesen elnézném a falamon is akár. Mellesleg nagyon jó az ízlésed, a belinkelt szoba is nagyon megfogott.

2017. nov. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

uristen nekem nagyon tetszik a masodik kep :o olyan meghitt, baratsagos, olyan kellemes hatast er el, ahova az ember szivesen megy be:)

Az ilyen feher fal, fekete feher butoroktol meg borsódzik a hatam, olyan rideg az egesz. oke, szep szep, de nem elnek ott. nem lenne csaladias szamomra.

szoval en egyertelmuen a klasszikust valasztanam :)

2017. nov. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mind a kettő ocsmány.Én kizárt,hogy ebből a kettőből bármelyiket is beleraknám a házamba.
2017. nov. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, örülök, hogy tetszik nektek (legalábbis kettőtöknek-eddigi válaszolók közül)


Ma láttam a Pixar új moziját-a Coco-t.

Mindne perce csoda volt, mintha egy érintetlenül hagyott világba csöppentem volna, amit nem kezdett ki a modern korok szétzúzó ereje.


Jaj-antikokat én is gyűjtöm. De bátyámat látnád, külön könyvet vett még Angliában egyszer-csak a perzsa szőnyegekről XD

Van egy eredeti távcsövünk, 10 Font volt, de állítólag Cook kapitány is megfogta...de az már 100, hogy kalóz korabeli :)


Ezt az étkezőt én is imádom, itt a konyha hozzá:


[link]


Monet mindig halat süttetett, többnyire rombuszhalat és Sisley-nek annyira tetszett, hogy ugyanilyen lámpát szerzett be a saját konyhájukba :)

2017. nov. 23. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!