Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan győzhetném le a félelme...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzhetném le a félelmemet, hogy beszéljek a lánnyal, akit régóta szeretek?

Figyelt kérdés

Nagyon félek ráírni... mi lesz, ha elszúrom? És egyáltalán azt sem tudom, miről beszéljek vele...

Amúgy élőben beszéltünk már, de nagyon keveset.



2017. nov. 26. 18:20
 1/5 anonim válasza:
Szia!Légy önmagad.Először próbálj csak célozgatni pl:volt már barátod vagy ilyesmi.
2017. nov. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nem is kell gondolkoznod rajta hogy mit irjál majd jön magától csak vedd lazán és ne görcsöld túl.
2017. nov. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem segíteni szokott ha egy lapra leírom hogy mi rossz történhet ha beszélek vele és mi jó, úgy vagyok vele ha nem sikerül is hogy legalább megpróbáltam.
2017. nov. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne írj, beszélj
2017. nov. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szünetben nem tudunk beszélni, mert zajos a folyosó és tele van emberekkel. Ha suli után akarnék, akkor el kellene hívnom valahová, de megint csak egy zajos helyre tudnánk menni. Volt már, hogy utcán összefutottunk, de mindig siet valahová, így akkor sem tudunk beszélni. Szóval marad az fb. Viszont még mindig nem tudom, miről beszélhetnénk és félek a kudarctól :(
2017. nov. 26. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!