Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan viselkedjek egy sráccal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselkedjek egy sráccal, hogy lejöjjön neki, hogy tetszik nekem?

Figyelt kérdés

Félénk lány vagyok, a fiú az osztálytársam, mindig kedves vagyok vele meg ilyenek, de kéna valami extra, szerintetek mi az amiből rájön?

A helyzetet tovább bonyolítja, hogy az a pletyka járja, hogy tetszik nekem egy másik srác az évfolyamból, de ez nem igaz, csak látszólag, mivel én minden sráccal csomót tudok dumálni, könnyedén, aki nem tetszik és most úgy jött ki, hogy kicsit többet beszéltünk, mint szoktunk(mondjuk a semmi/1-2 mondatnál többet nem nehéz:D). viszont aki bejön, azzal 90%-ban tök béna vagyok, hebegek-habogok össze-vissza.



2017. nov. 28. 16:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát ha alapvetően jól tudsz a fiúkkal dumálni akkor próbáld meg egy rövid idő ereéjig kiverni a srácit a fejedből.

Próbálj vele beszélgetni és addig próbálj ne arra gondolni hogy úristen mennyire odavagy érte. Próbálj meg olyan lenni veke mint mindenki mással azt leszámítva hogy legyél kicsit érdeklődőbb és éreztesd hogy ő azért nem egy sima haver. De próbálj laza is lenni.

2017. nov. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi!:)

Ez még megy is, ha valami 1-2 mondatos dialógról van szó vagy, ha egy unalmasabb órán egyikünk belök valami poént és együtt nevetünk. Viszont, ha egy kicsit többet kell beszélni, akkor ugye egymásra nézünk, és belenézek a szemébe és ~ahw~ elalélok, egyik óra előtt is, megkérdeztem, hogyan kell kiejteni 2 szót, és ahogy felnézett a papírról, az nagyon aranyos volt.:)(tudom nagyon gyerekes meg creepy:D). Meg szeretek neki segíteni mindenben, amiben tudok, ha a közelemben feltesz egy kérdést, igyekszek megválaszolni.

2017. nov. 28. 18:00
 3/3 anonim ***** válasza:

Ennyi jelből valszeg rájött már, hogy tetszel neki, de valszeg félénk, meg a legrendesebb fiúk ilyenek, hogy nem mernek megpróbálkozni nem, hogy félreértelmezték az egyértelmű jeleket. Aztán besül elmondod a barátaidnak akik után megtudják az ő haverjai, majd kinevetik, hogy te hogy gondoltad, hogy egy ilyen csajnál lehet esélyed.


Az, hogy a fiúnak kell kezdeményezni, elég hülyeség. Mert ha valaki ilyen félős, mint pl én, akkor a csúnyább lányok is befognak nála próbálkozni, és nem utasítja majd vissza őket, mert ő maga se tudja, hogy szép e egyáltalán vagy sem.


Szóval szerintem a bátrabb menjen oda a másikhoz, és ha visszautasít, akkor meg ez van 😑

2017. nov. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!