Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintem a legjobb barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Crazymate kérdése:

Szerintem a legjobb barátom túllépett a baráti beszélgetésen a szerelmemmel, inkább szekszuális dologgá fajult mit kéne tegyek?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőmmel lassan 3 éve ápolunk egy csodás barátságot, minden nap írogatunk, mert messze lakik, és nem tudunk találkozni.Mindent elmondok neki, ahogy azt is hogy van egy "nagy szerelmem,, akit lassan 2 éve szeretek... Elkezdtek ők beszélgetni,ez engem ne is zavart. De mikor 3-masban voltunk beszélgetésben, teljesen úgy tűnt, mintha a barátnőm titkolná a köztük levő kicsit többet mint barát dolgot, mert a srác célzott dolgokra... Én persze nem mondtam semmit... Nem akarom elrontani a barátságunkat, de azért ez elég rosszul jött le nekem. Tudja jól mennyit számít nekem az a fiú akkor nem értem miért hagyta hogy ki kezdjen vele... Én sose tenném meg ezt a legjobb barátnőmmel... (A srác nem tud erről az egészről. Nem járunk, csak tetszik.)

2017. nov. 29. 01:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Két rossz hírem is van:

1. Ő nem a barátnőd.

2. Már rég megy az intim beszélgetés köztük, csak te nem tudsz róla, mert az állítólagos barátnődben túlteng a r#banc vér.

Ebben az esetben annyit tehetsz, hogy megszakítod velük a kapcsolatot, különben te fogod húzni a rövidebbet.

2017. nov. 29. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%

Csatlakozom az előttem szólóhoz, ugyanígy látom. :(

Sajna az embereknek soxor többet számít a hiúságuk, mint a barátjuk. Velem is történt már ilyen, hogy a barátnőm (40+) elkezdett flörtölni az exemmel, pedig tudta, hogy mennyire megbántott a pasi. De vannak akiknek ilyen a vérük, szó szerint, hogy ilyenkor nem ismernek sem istent sem embert, csak a pasi számít. Szégyentelen dolog ez sajnos.

35N

2017. nov. 29. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
58%

Én csak egyet kérdeznék!

Jártok a sráccal?

Nem.

Akkor most mi van? :D

Tehát, akirol te valaha abrandozol, meg nedves almaidban megjelenik, arra egyetlen baratosned sem nézhet rá... Hm.

2017. nov. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szerintem te eléggé félre érthetted.... Egyáltalán nem erről volt szó. De gondolj akkor amit szeretnél. Csak mert én tényleg nem olyan vagyok amilyennek te most beállítottál.
2017. nov. 29. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!