Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Elrontottam valamit? Egyáltalá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elrontottam valamit? Egyáltalán érez valamit irántam?

Figyelt kérdés

Tetszik egy fiú.

Egyszer haverokkal voltunk moziba és felálitotta a legjobb barátnőmet hogy ő ülhessen melletem. Ő ült a szélén. Nagyon fúra volt mert nem az a csajozos tipus. A lábamat rá rakta a sajátjára és simogatta. Aztán meg megfogta a kezem és össze kulcsultuk az ujjunkat. Hazafele másoknak is feltünt hogy van valami. A legjobb barártomnak (a fiúnak is ő az egyik legjobb haverja) megkérdezte hogy mivan köztünk, elmondtam hogy fogtuk egymás kezét és ha én elengedtem ő egyből vissza nyult a kezemért meghogy simogatott. Azt mondta a legjobb haverom hogy nála (a fiúnál aki tetszik) is rákérdeztek hogy mivan köztünk vagy hogy érez-e valamit irántam. Csak annyit mondott hogy "nem tudja" és hogy mosolygott mint a vadalma. Azóta màr 2 hét eltelt és mikor szabad óránk van és vele (a fiú aki tetszik) szembe ülök vagy melette mindig maszíroza a lábam, simogatt és fogjaa kezem. Valamelyik nap mellete ültem és a halyamal játszott, simogatott,fogta a kezem, sziveket rajzolgatott a füzetembe és bele írta a nevem+..... , és megkérdezte hogy ki a jelölt. Ha én tettem ezt akkor megszorította a kezem és rám mosolygot.

Buszozásnál mindig mellém ül és fogja a kezem.

Péntek óta elkezdtem irní egy fiúval aki nagyon rendes. Már sokszor láttam azt a fiút de most jobban megismertem. Szoktunk telefonálni, és megkérdeztem hogy csínálunk-e majd valamit. Véletlenül annak a fiúnak (aki tetszik) küldtem el . Hétfőn a suliba egyből mondta hogy mi van köztem meg az a fiú között akivel írok, egész végig ezzel piszkált és ha rá tette a kezét a combomra egyből levetem mert nagyon idegesített hogy azért mert egy fiúval írok elkezdett piszkálni. Most kedden rám se köszönt a fiú aki tetszik , csak a távolból nézett egyfolytába. A fiú aki tetszik csak az  ikertesómmal van ami nagyon zavar. Csak annyit mondott ma hogy jó lett az előadásom Németből. Néha néha hozzám ért mikor elmentem melette.

Nem tudom hogy most miért haragszik? Vagy hogy egyáltalán tetszek-e neki?!



2017. nov. 29. 06:16
 1/3 anonim ***** válasza:

*hajam


egyértelműen tetszel neki, és féltékeny, mert megtudta, hogy más is szóba került... ezért "haragszik".

nem teljesen tiszta a dolog... szoktatok telefonálni, megkérdezted hogy csináltok e valamit... de véletlenül a tetsző fiúnak küldted el... mivan?! :D ezután milyen beszélgetés zajlott köztetek?


ha ezt az "új" fiút meg tudtad kérdezni, hogy randiztok e, aki tetszik, miért nem kérdezted meg? holott egyértelmű jeleket adott neked. bár ő is megkérdezhette volna... na mindegy is, ez is benne lehet a "harag"jában

2017. nov. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tetszel neki! 1000 % ha ő is tetszik neked igazán akkor ne hagyd! Hajrá!
2017. nov. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
86%
Hogy ezek a mai fiatalok mennyire idióták.
2017. nov. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!