Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan érhetném el hogy a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érhetném el hogy a lány érdeklődjön írántam?

Figyelt kérdés

Annyira beszarinak érzem magamat mikor a közelében vagyok ideges leszek és lesokkolok. Néha egy sziát is alig bírok kiejteni a számon annyira ideges leszek és elolvadok a szép szemeitől.

Nos de kezdeném az elejétől. 20 évesek vagyunk mindketten és első éves főiskolások. Szeptemberben ismertem meg ezt a lányt és már akkor is tetszett külsőleg. Bár már volt akitől megkaptam azt hogy egy ilyen dagi lánytól mit akarok én hiszen nem hozzám való. De engem ez nem érdekel egyáltalán. Már első hetekben megfogott az hogy nagyon hasonlítunk belsőleg. De tényleg még az ízlésünk is hasonló és a legkisebb dologban is ugyanolyan a véleményünk. Tudni kell róla ő egy nagyon határozott belevaló csajszi aki megmondja a tutit. Intelligens és olyan szépek azok a barna szemei és akicsi telt szàja hogy szinte arra lesz merevedésem. Persze mindenhol nagyon csinos és formás. Magamat is hasonlónak tartom de vele szemben mégis a kezemet tördelem hogy nah most mit mondjak.

Példaként multkor osztálykiránduláson a buszon egymás mellé ültünk. Mégis szinte meg se szólaltam.... pedig mindig köszön nekem nagy szemekkel rám nézve és mosolyogva. Tudni kell róla ő olasz lány így Csáo-t mond mindig szinte és kész lesokkolok. Gyakran órán is elkapjuk egymás tekintetét rövid időre de nem hiszem hogy ez még jelentene bármit is.

Mit tudnék tenni hogy érdeklődjön ő is irántam?



2017. dec. 1. 17:51
 1/1 anonim válasza:
100%
Szia! A leírásaid szerint kedves lánynak tűnik! A félelmed teljesen érthető, mivel sokan ezt érzik, amikor szerelmesek. Ha tényleg fontos neked, és mindent megtennél érte.. Akkor le kell győznőd a félelmed és elhívni valahova, vagy esetleg jobban megismerni. Az ilyen esetekben az a normális ha a fiúk kezdeményeznek. Ha megteszed akkor 2 visszaigazolás lehetséges.. Vagy igent mond neked és bejössz neki, vagy elutasít.. De ha nem próbalod meg akkor sajna azt hiszem le kell mondanod róla.. Szóval röviden: vagy megpróbálod vagy lemondasz róla. És szerintem ha beleadod magad, akkor sikerülni fog! Csak próbáldd meg a félelmed mellett önmagad adni
2017. dec. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!