Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Rám írt, sokat beszélgettünk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rám írt, sokat beszélgettünk aztán megöleltük egymást és hozzám sem szól, rám sem ír. Miért?

Figyelt kérdés
Elég sokat beszélgettünk messengeren,csak sajnos nemtudom, hogy miért nem érdeklődik mostmár felőlem.(megöleltük egymást aztan azóta nem is ír rám) Segítsetek légyszives adjatok tanácsokat arról, hogy mit tudnék így csinálni(elég sok lánnyal beszélget,nagyon aranyos, van egy lány legjobb barátja*vele kizárolag csak barátok*) köszönöm előre is a válasszokat! :) kellemes decembert!

2017. dec. 2. 23:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nem vagyok gondolatolvasó, így nem tudom ez mitől lehet. :( De ígérem, hogy ha majd belelátok mások fejébe, az első dolgom lesz, hogy ezt megírjam neked. Amúgy nagyon zavaró a helyesírásod, lehet, hogy a srác ettől rettent vissza. Ha nem érdeklődik, nem érdeklődik, ezt sajnos el kell fogadnod. Az írásodból ítélve fiatal vagy még, találsz te olyat, aki majd úgy viselkedik veled, ahogy te azt megérdemled, de addig még érj kicsit.
2017. dec. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Írj rá te.
2017. dec. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#1 válasszoló! Zavaró? Ezt, hogy érted? Fejsd ki nekem légyszives :D 16/L vagyok :○
2017. dec. 5. 13:15
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát úgy, hogy lehetne jobb :D
2017. dec. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
írj privit! :)
2017. dec. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:D :D
2017. dec. 26. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!