Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon tetszik egy olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy olyan lány, akivel soha nem lehetek együtt, hogy legyek túl rajta?

Figyelt kérdés
Pár éve véletlenül a youtube-on ráakadtam egy külföldi énekes lányra és azonnal beleszerettem. Lehet hülyén hangzik, de mióta az eszemet tudom mindig is volt egy elképzelésem hogy számomra milyen a tökéletes lány külsőleg és belsőleg és a hibáival együtt, és külsőleg pontosan ugyan úgy nézz ki (még bőven ez előtt unalmamba le is rajzoltam, nem vicc), belsőleg is nagyon hasonlít az elképzeléseimre (vallásos, nagyon család komplexusos, nagyon szereti a gyerekeket, nagyon kedves, aranyos). Mivel külföldi és én sajnos nem tudok semmilyen más nyelvet (asperger), így nem tudok sehogy se udvarolni, de ha tudnék is nem lenne esélyem, mert nem nagyon vagyok a lányok kedvence… és egy több százezer követős csatorna tulajdonosánál még annyira sincs. Már próbáltam mindent, internet kikapcsolása vagy minimális használata hónapokig, volt mikor csak ezért nem is volt telefonom, minden platformomon töröltem a követést, képeit töröltem, mást is megkértem, hogy tartson kordában, sőt próbáltam más lányba beleszeretni, de semmi nem működöt. Nagyon tetszik, szerelmes is vagyok belé, de már olyan szinten, hogy másra se tudok gondolni és folyton depressziós vagyok. Pszichiáterhez is jártam heti rendszerességgel, de az se segítet semmit. A barátaim legtöbbször kiröhögnek, hogy ennyire tetszik. Folyamatosan félek, hogy mikor jön össze egy sráccal és hogy látnom kell hogy mással van és ebbe beleörülök. Lehet közhelyes meg óvodásan hangzik, de úgy érzem, hogy tényleg ő a nagy Ő számomra és eddig semmilyen módszerrel nem tudtam kitörölni a fejemből. Csak ő jár a fejembe és minden más lány kiszorul a perifériámból. Nem akartam eddig ide írni mert a legtöbb ilyen kérdést lehurrogják és nem akartam még több ezer embernek kitenni magam, hogy itt ócsároljanak, de most már tényleg azon a szinten vagyok, hogy bele örülök az egészbe és minden energiámat és életkedvemet levessz. Hogy lehetnék túl rajta? 20F

2017. dec. 3. 21:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Ki ez a lány, akitől ennyire depressziós vagy? Kíváncsi lettem rá. De, hogy a kérdésedre is válaszoljak, szerintem nyugtasd magad azzal, hogy úgysem lehet a tiéd, elérhetetlen számodra. Nálam ez mindig bevált, bár az is igaz, hogy fogalmam sincs arról, hogy benned mi zajlik le...
2017. dec. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia kérdező, ismerek pár aspergeres embert, akik idegen lányokkal vannak együtt, úgy idegen, hogy más nyelvet beszélnek, és most figyelj: Ismertem egy csákót, (aspergerest) ő megismert egy japán lány-t, eleinte, mutogattak egymásnak, és az asperger is irányítható, aztán a végén, összejöttek, szerették egymást. Neked is van esélyed.
2017. dec. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: bocs, de ha elmondom és véletlenül itt jár az egyik ismerősöm akkor lebukok (nem nagyon ismert itt az országban), meg a másik része, próbáltam magamnak mondogatni hogy semmi esélyem de csak még inkább depressziósabb lettem de annyira hogy pszichiáter lett a következménye...

Második válaszoló: ha az asperger hátrányait le is küzdőm meg a távolságot is (akkor is legfeljebb távkapcsolat) akkor is ott van hogy elég sokszor nagyon félek a lányokkal való beszélgetéssel (meg amúgy mindenkivel) és még nem is vagyok adonisz se, a több ezer fiú közül nem hiszem hogy pont én jönnék be neki...

2017. dec. 3. 22:28
 4/6 anonim válasza:
Öhm...wáó, ez eléggé durván hangzik..nekem is tetszik 1-2videós de azé függőükké nem váltam, ami nekem segített az nem más mint az mmc világaa, nem vicc..van onnan 18-19éves ksmerőseim akikkel ami napig jóba vagyok, én úgy vagyok vele..ha felmegyek utána másnap azon gondolkozok hogy ha hazaérek mi is ott a teendőm ez lehet akár szivesség, kémekedés, barátkozás..szerintem egy próbát megér;)
2017. dec. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Harmadik válaszoló: mi azaz mmc? valami játék vagy társkereső oldal vagy mindkettő egyszerre? rajtam ami a legjobban segítene az egy kézzel fogható, nem virtuális és nem távkapcsolatban lévő barátnő, aki emberi módon bánik velem és ugyan annyira szeret mint én őt viszont, és bármit megtenne értem ahogy én is érte (nyilván ez idővel alakul ki).

Próbáltam már mindennel lekötni a figyelmem, rengeteget tanultam, dogoztam, sőt még volt idő mikor valamivel játszottam ,de folyton csak ez a vágy és félelem forog a fejemben. Most pl 8 órákat dolgozom, 9-10 órát tanulok és mégis a maradék időben csak róla álmodok (meg a teljes nap csak rágondolok)

2017. dec. 7. 16:21
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne kajak?

Nekem is van valaki aki tetszik (youtuber) és ugyan ebbe a szituban vagyok.

Csak ő magyar és kommunikáltam is vele.. El tudtam mondani neki mit érzek valójában. De nem érdekelte...elmondtam neki hogy vagdostam is magam stb.. Nem ír már..

Szóval úgy gondolom hogy semmi esélyed.. De ha próbálkozol akkor semmi veszteni valód nincs :D

Szóval hajrá szurkolok hogy neked legalább sikerüljön :)

2018. aug. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!