Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit jelent angollul hogy az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent angollul hogy az osztájtársaim szoftitamminak meg valami fetbellibicsnek neveznek?

Figyelt kérdés
Olyat is firkálltak a füzetembe hogy i wanna play your belly button ezek mit jelentenek? Én nem tudok angolul egyálltalán!

2017. dec. 4. 23:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

fat belly bitch - hájas hasú ri.banc


i wanna play your belly button - a köldököddel akarok játszani



szoftitammi - meg valami softy - puha - és a másik része nem tudom mi akar lenni.

2017. dec. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
??? :O
2017. dec. 4. 23:32
 3/9 anonim ***** válasza:
66%

"olyat"

"firkálltak"

"osztájtársaim"

:-(

2017. dec. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

softy tummy - puha has

lényegében kövérnek hínak elég undorító módon

2017. dec. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

hívnak*

bocsánat, elgépeltem

2017. dec. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább azon gondolkoznék, hogy miért teszik ezt.
2017. dec. 5. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
41%

Dagadék 😂

Járj kondiba vagy vegyél pár súlyzót majd évvel később vésd a falba a fejükkel hogy:

"Now who is laughing?!😂😂😂"

2017. dec. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

Azt jelenti, hogy rakás szarok az osztálytársaid.


3-as válaszoló, mi bajod az "Olyat" szóval?

2017. dec. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom, hogy ilyen bunkók veled az osztálytársaid. Teljesen átérzem a helyzetedet, mivel ezt egyszer már én is átéltem általánosban. Hogyha továbbra is így fognak veled viselkedni, akkor mindenképpen szólj valamelyik tanárodnak, illetve szükség esetén a szüleidnek is. Valamit muszáj a gyűlölködés ellen tenni, különben örök életedre sérült leszel lelkileg. Hidd el, tudom elég jól, hogy miről beszélek. Fel a fejjel, és kitartás! Ne hagyd, hogy bántsanak! :)
2017. dec. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!