Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi a vélenényetek erről a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a vélenényetek erről a kapcsolatról, szerelemről?

Figyelt kérdés

Hol is kezdjem.

Én 19 éves vagyok és volt egy 5 hónapos kapcsolatom egy lánnyal aki 17 éves. Kb 80-90 km re lakunk egymástól. Sajnos úgy alakult hogy szakítottunk több ok miatt is. Internten ismerkedtünk össze sokszor 5-6 órákat is beszélgettünk. Egy hónap után találkoztunk Budapesten.


Minden jól ment egészen addig amíg már szóba nem kerülek a szülők és a bemutatás, ugyanis neki eléggé konvervatív szülei vannak és nem merte elmondani a nekik hogy barátja van mert félt a kövezkezményektől. Nem tartottak jónak,de belementem hogy akkor titokban tartjuk a dolgot. Természetesen ezért titokban is kellett találkoznunk és ezért volt hogy két vagy három hétig sem találkoztunk. Aztán bejött a suli és rengeteg tanulnivalója lett. Semmi ideje nem volt értelemszerűen szinte rám sem. Ezért én azzal kezdtem piszkálni hogy mondja el a szüleinek és akkor hétvégén találkozhatnánk az ő tudtukkal. Továbbra is félt és ennek az lett a vége hogy szakítottunk.


Viszont eltelt azóta három hónap és én nem felejtem el őt úgy érzem még mindig szeretem őt hiába volt utána már egy másik barátnőm csak az űrt próbáltam betölteni vele. Egy hónapja rám írt miújság van velem. (nem tudom hogy miért keresett,valamit akart is vagy tényleg csak érdeklődött) szokta nézegetni a képeimet meg hasonló. (nem tudom mit érezhet)


Én arra gondoltam hogy egyelőre én nem próbálkozok nála újra legalább addig amíg 18 nem lesz és akkor a szülei már nem szólhatnak bele kivel akar lenni. Ráadásul jövőre megyek egyetemre szóval mindketten Budapesten tanulnánk.


Mi a véleményetek van értelme ilyenen gondolkozni?

Előre is köszönöm a válaszokat.



2017. dec. 8. 16:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát figyelj nem is tudom. Attól függ hogy mennyi idő van még a szülinapjáig. Meg lehet hogy te így eltervezed hogy betölti a 18-at aztán a szülei már nem szólhatnak bele hogy kivel akar lenni. Mert ez szerintem nem olyan biztos. Lehet hogy így sem fogja merni elmondani nekik. De ez abszolút a saját véleményem. De szerintem próbálkozni szabad, remélem sikerül:)
2017. dec. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Azért remélem hogy akkor már elmeri mondani mert régen már mondta hogy ha 18 lenne akkor már az elejétől fogva tudtak volna rólam. :)
2017. dec. 8. 21:34
 3/3 A kérdező kommentje:
Júniusban lesz 18
2017. dec. 8. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!