Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet hogy sose lesz barátom?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy sose lesz barátom? Kicsit félek ettől. Nem nagyon merek kezdemenyezni, felenkebb vagyok. Nem is nagyon kezdemenyeznek nálam fiúk.

Figyelt kérdés
2017. dec. 9. 20:24
 1/3 anonim ***** válasza:
82%

attól még h félénk vagy kezdeményezhetnének a fiúk..


hány éves vagy?

2017. dec. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én mindig beszélgettem fiukkal persze csak neten, szemelyesen pedig csak párral, de a lényeg hogy soha nem láttam rajtuk hogy tetszenék nekik ezert nem is olyan sokan kezdeményeztek, vagy ha igen azt sikeresen elrontottam. DE végül lett egy srác akivel 4 honapig beszéltem interneten, a vege felé már kezdtem feladni, de a végeredmény az volt hogy elhívott és egyre többet találkoztunk majd össze is jöttünk. Máig eggyütt vagyunk, persze ez még csak fél éve tart de úgy erzem rá találtam az igazira és mindent megakarok tenni hogy velem maradjon es mindvégig szeressen. Na de bocsi hogy elkalandoztam, szerintem neked is lesz barátod idővel. Azt megkérdezhetem mennyi idős vagy?

L

2017. dec. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hogy nezel ki, testalkat stb. Sokmindentol fugg.
2017. dec. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!