Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Volt már vki hasonló helyzetbe...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már vki hasonló helyzetben, normális ez? (Félelem, hogy az ex jobb volt)

Figyelt kérdés

1 hónapja van egy barátnőm, akivel még sajnos nem tudtunk lefeküdni, de szeretjük egymást.


Az alapszitu:


Ő 21L egy tipikus kemény csaj, aki nem nagyon mutatja ki az érzéseit, szeret dominálni, bátor, merész. A nagydarab izmos, tetovált, idősebb rosszfiúkra bukik.


Vagyok én, 20F, aki egy nyugodt természetű, érzelmes, nem ilyen "megfogom a csajt és falhoz vágom" típus, inkább a vékony-izmos kategóriába sorolnám magam. Én pedig az ilyen rózsaszín lelkű, alacsony cuki csajokra bukom, akik fiatalabbak mint én.


Ennek ellenére nagyon jól megvagyunk viszont:


Kicsit feszélyez mindkettőnket az exek kérdése.


- Az ő volt barátja egy tőle 1, tőlem 2 évvel idősebb tetovált hegyomlás, aki tapasztaltabb az ágyban mint én, tipikusan az ő esete.


- Az én volt barátnőm egy csokibarna, szőke, szép arcú, tipikusan "Weisz Fanni" típusú csajszi, aki az én esetem, és szebb mint ő.


Így mindketten kicsit tartunk attól, hogy mi lesz ha esetleg nem leszünk megelégedve a másikkal.


Hogyan lehetne ezt leküzdeni? Normális dolog ez?


2017. dec. 10. 16:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Jajj hát te vagy a lelkitársam. Engem is nagyon zavart a barátom exe/exei. Szinte sirni tudtam volna de tényleg. Mist már kicsit jobb de azért most is neha jobban zavar.

Ha szeretnél írj és beszelhetünk róla:)

L

2017. dec. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A fiatalabb csajokra buksz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Amúgy szerintem az már rég baj, ha a kapcsolat elején ilyen aggályaitok vannak. Ha még a rózsaszín ködben sem vagytok egymás számára tökéletesek, akkor mi értelme?

2017. dec. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!