Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az a szerelem (vagy valami...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a szerelem (vagy valami hasonló) jele ha 1 lány (16+osztálytárs) ha rámnézett akkor csak mosolyogva tette? Én (15) is így (kb) nézek vissza.

Figyelt kérdés
Gólyabálon beszèlgettünk ès van bennünk jó pár közös dolog de nem tudom hogy csak èn èrzek valamit vagy ő is. HOGY KÈRDEZZEK RÁ VAGY JÖJJEK RÁ? ÖTLETEK?

2017. dec. 10. 17:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Te (15) ír értelmesebb mondatok (vagy valami hasonló), mert nekem (15+lány) háromszor (kb.) kellett elolvasnom (iuhsjek) mire megért.


Amúgy menj oda hozzá, és beszélgess vele, hívd el randira, aztán majd meglátjátok. Nem értem miért bonyolítják ezt sokan túl.

2017. dec. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Deniel9 ***** válasza:
Szerelem jele? Attól még hogy rád mosolyog nem történik semmi. Lehet hogy szimpatikus vagy neki azért mosolygott rád de az is lehet , hogy valami olyat csináltál amin ő mosolygott egy sort. A fentebb lévő jól mondja. Menj beszélgess vele, ha szimpatikus vagy neki látni fogod rajta és onnantól jön minden magától. 18/f
2017. dec. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
1 problèmám van: ő az osztálytársam ès nem akarok erbalmolni semmit sem mert valószínüleg mèg 3,5 èvig ugyanabba a gimibe járunk. + Nem vagyok az a "bőbeszèdü" típus de ő sem az ezèrt kèrtem tippeket/ötleteket. Eddig csak 1 ötletem van de az..
2017. dec. 10. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!