Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Belekezdjek újba?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belekezdjek újba?

Figyelt kérdés
4 hónapja szakitott velem a volt barátnőm akit annyira szerettek ,hogy az életem is odaadtam volna érte ,megkezdődött a suli bemutatta valódi arcát ,mikor meglát rögtön elfordul ,tegnap ránéztem aztán nem vettem le róla a tekintetem és kb 3 szor nézett bele a szemembe ... , az a helyzet ,hogy az agyam utálja és ki nem álhassa , a szívem meg szereti 😕 , foggalmam sincs hogy megmaradjak nála vagy ki tudja mi ,de viszont van jó pár nálamnál nagyobb :) lány aki esélyes ,az osztályból is van egy ,de azt inkább nem mert nem is annyira tetszik az arca meg hát osztálytárs .... , nem szeretném sokáig hanyagolni az esélyeseket sem ,mert ha huznám az időt akkor lehet hogy elveszíteném őket :$ .... Viszont szépségre a volt barátnőm a legeslegszebbb ,de ő annyira fura ,amig jártunk boldog voltam ,de nagyon sokszor elszomoritott ugyanis keveset találkoztunk ,amikor találkoztunk és együtt voltunk akkor sem sokszor éreztem hogy szeret :/ :( puszi sem volt ölelés sem :/ ... , deee amelyik lányok esélyesek azok közül leginkább egy nálam egy évvel idősebb tetszik ,főleg mostanában olyan cukin köszön nekem , ő meg szeret ölelni ami nekem a kedvencem és valahogy érzem ,hogy ha járnám vele akkor éreznék hogy szeret ,viszont ez a volt barátnővel az a helyzet hogy nem igazán éreztem hogy szeret pedig ő mondta hogy igen de nonverbálisan is került ,közben meg minden este "szeretlek" el köszöntünk el messengeren ... De valahogy a valóságban nonverbálisan nem szeretett csak úgy mint barátot sőt amikor a fiu barátjával volt ,akkor nonverbálisan őt jobban szerette mint engem ,most meg persze az a fiu barátja aki nem volt barátja nekem osztálytársam és abszolut akkor sem és most sem mutat semmi féle érdeklődést feléje..... Ez a lány a volt barátnőm szerintem tapasztalatlansága végett azt sem tudta ,hogy mi az a szerelem és mi az hogy szeret egy fiút ,ezzel a tudatlanságával meg összetört lelkileg :((( ,az elején írtam szívből szeretem agyból meg utálom kijavítanám arra ,hogy csak egy nagyon kicsit szeretem .... Akkor melyiket válasszam ? Adjak még egy esélyt a volt barátnőmnek úgy hogy elmagyaráznám neki hogy engem mi zavart és mi bántott és megtanítanám neki hogy mi az a szeretet ,vagy inkább azt a másik lányt ? Ez a másik lány is nagyon szép :) , ja meg annyit hogy azért szakitottunk ,mert a lány már nem érezte hogy szeret és nem volt idegzete hogy azt hazudja nekem hogy szeret ,jelzem azelőtt 10 nappal elöször és utoljára páromnak szolitott !!! 😂😂😂

2017. dec. 12. 20:01
 1/4 anonim válasza:

Van ilyen mondás szeruseg:


Ha 2 emberbe vagy szerelmes mindig a 2.at válaszd mert ha annyira szeretted volna az elsőt nem szerettél volna bele a 2-ba


Nem nagyon értettem a fogalmazásod

De en az elsőnek adnak egy eselyt

2017. dec. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát a másodikat nem szeretem ,inkább csak tetszik vagyis nem pont az én ízlésem ,de szép lány ,az elsőnek meg annyira szép arca van meg teste..... , annyi az egész hogy meg kell majd mondjam a dolgokat az elején neki .... ,ja meg a másodiknak az a negatívum hogy nem biztos hogy hűséges lenne ,meg a zsebembe többször kéne nyúljak meg elég sok fiúval cukiskodik ami nem az én ideálom ,de az első az a tökéletesnek 95%-a :))
2017. dec. 13. 06:05
 3/4 anonim válasza:
Na?! Mi lett?
2018. márc. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát még mindig az első melett állok ,a többivel már nem is foglalkozom ,halottam is eggyet s mást róluk.... ,az elsőt látom megfelelőnek ,viszont még sajnos várnom kell ,hogy ismét járhassunk
2018. márc. 8. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!