Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan vagy hol (kik foglalkoz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vagy hol (kik foglalkoznak ilyennel? ) lehet névtelenül virágot küldeni, egy kis borítékkal?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam hogy az egyik kedves lány ismerősömnek születésnapja alkalmából szeretnék küldeni egy virágcsokrot egy kis borítékkal, lehetőleg névtelenül. Hogyan lehetne ezt megvalósítani?

2017. dec. 12. 20:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Virágot küldeni elég necces ezzel a technikával, de egy szimpla levelet, meg mondjuk hozzá egy kisebb szívecskés csokit simán elküldhetsz a Magyar Postával névtelenül is...
2017. dec. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Feladónak mit illene írni?
2017. dec. 12. 21:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Írj neki valami kedveset, legyen benne "virágot azért nem küldtem, mert természet barát vagyok, és sajnálom leszedni :)" Ez még aranyos is, de kérdező, tudod, ez csak egy tanács, amit te elfogadhatsz, vagy nem. Szóval, én csak tanácsot adok. 16/F Írj privátot, és még azt hozzáteszem, ha valaki, más kapcsolatába akar belemenni, azt én szépen kioktatom és vigyorjellel ":)" Távozok :)
2017. dec. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!