Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Figyelem! Tömegkérdés következ...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Figyelem! Tömegkérdés következik! Akik bírják a 5468-ik tömegkérdés olvasását, kattintsanak rá kérdésemre. Tnx?!

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor jelét láttam annak,hogy tetszek neki,viszont amikor lehetőség adódott ő soha nem lépett felém..

Volt hogy mosolyogva bámult engem a buszon,vagy régen egy osztályba jártunk és ének órákon amikor ki kellett állni énekelni le sem vette rólam a szemét (allitolag).Volt olyan is,hogy egyik osztálytársunk nem tudta kizökkenteni a bambulásból (engem bámult) és olyan is volt hogy félretolta az osztálytársamat hogy láthasson.Nemrég együtt buszoztam vele és a haverjai egyszer csak elkezdték kiabálni,hogy (legyen ő most Ádám én meg Lili) *Úú Ádám csak nem tetszik neked Lili?* ..egész úton ezt hallgathattam.Na szóval a fő kérdés az,hogy most mi a WTF van?

15/l

Kérlek,ne kezdjetek el olyan válaszokkal bombázni,hogy a pasizáson jár az eszem meg stb..Odavagyok érte már egy éve ,de inkább foglalkoztat a tanulás mint a szerelem😄csak hát ez érdekel..Bocsi ha hosszú lett.!?



#szerelem #párkapcsolat #tömegkérdés
2017. dec. 13. 18:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
"Felnőtt párkapcsolatok"
2017. dec. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
?
2017. dec. 13. 18:38
 3/16 A kérdező kommentje:
Jaa azt nem néztem hogy melyik kategóriában irom
2017. dec. 13. 18:39
 4/16 A kérdező kommentje:
Csak a szerelem kategóriára rámentem és írtam
2017. dec. 13. 18:40
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

1, ha már rövcsiket használsz auf inglis, tanuld meg a jelentésüket:

WTF=What the Fuck, tehát ilyen szempontból totál értelmetlen eléírni a "mi a"-t.. ne sértődj meg, felnőtt parkapcsiba írtad a kérdést, a felnőttek pedig haknisak a helyesírásra

Puszcsi

2017. dec. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Mi a pöts az a téeniksz?
2017. dec. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Előző válaszban írtam,hogy nem nagyon néztem,hogy melyik kategóriában irom
2017. dec. 13. 18:42
 8/16 A kérdező kommentje:
Semmit nem engedett a gyk odaírni,ezt random beírtam és engedte,ugyhogy benne haygtam.
2017. dec. 13. 18:43
 9/16 A kérdező kommentje:
Hagytam*
2017. dec. 13. 18:43
 10/16 A kérdező kommentje:
És thanks lenne csak hát ez olyan mint amikor a sorryt srrynak irják meg ilyenek
2017. dec. 13. 18:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!