Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem lesz ciki ez nekem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lesz ciki ez nekem?

Figyelt kérdés
Tetszik/szerelmes vagyok egy lányba, de ő ezt nem tudja.Az egyik barátom ezt tudja és most el fogja neki mondani úgy ezt, hogy én nem akarom.Nem fog lenézni a lány?Nagyon félek, hogy ciki lesz, ráadásul heti 8 órám van vele.Nem is akarok most suliba menni. :(

2017. dec. 13. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:
De miért mondja meg? Előzd meg! :)
2017. dec. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De nem lehet!Lefizetett egy Chips-el+160 FT-val és így se.Ráadásul annak a lánynak a barátnőjének is elmondta, akivel nem vagyok túl jóban szóval veszett fejsze...
2017. dec. 13. 19:42
 3/5 anonim ***** válasza:
"Az egyik barátom tudja és most elfogja neki mondani" KÉRDEZŐ! SZÉP az ilyen barátokat kettős lábbal kéne kirugdosni, már megbocsáss, de nem barát az ilyen... Nézd, ha a részleteket, elárulod, privátba, akkor én tudok neked segíteni, hogy ez ne történjen meg, olyan keresztmondatokat használva, amivel ezt az egészet, el tudod simítani. 16/F Írj privátot, ha kell segítség.
2017. dec. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kérdező ne haragudj, de hány éves vagy?
2017. dec. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4-es 12/F
2017. dec. 13. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!