Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Legyengültem a szerelme...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legyengültem a szerelme miatt! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Egy szép kis álomvilágban éltem,majd jött erre Ő,mindent felbolygatott,teljesen összezavart,és kizökkentett a harmonikus világomból,ahol erős voltam,és nem kellett senki érzéseitől függenem,csak azért mert szerelmes lett belém,és rájöttem,hogy valójában engem is érdekel Ő!

Minden egyes nap látom,és emiatt nem tudok tőle még csak kicsit sem elhatárolódni,hogy rendbe tudjam tenni a lelkivilágomat,amit ő sikeresen összezúzott.


Egyszerre imádom,és akarom Őt,valamint gyűlölöm!


2017. dec. 13. 19:04
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Micsoda művészi.
2017. dec. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sokat segítettél,tényleg,köszi! Rettentően hasznos válaszod,egy "Szerinted ez a válasz nem hasznos."-al díjaztam! (:
2017. dec. 13. 19:34
 3/6 anonim válasza:
84%
Szegény te! Most pedig térj vissza a szürke hétköznapokba a goni emberek közé.
2017. dec. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mondjuk jöjjetek össze és legyetek boldogok együtt.

Semmi konkrétat nem írtál ám, így hogy segítsünk? xd

2017. dec. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szeret/szereted . hol itt a kérdés? :D
2017. dec. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Semmit nem tudsz csinálni. Engem is sokként ért.Minden egyes találkozásunkkor úgy érzem magam mint akit a földbe döngöltek.

Ugyanilyen kettős érzelmek vannak bennem is. nagyon szeretem, de van amikor ki nem állhatom :D

Magam sem tudom eldönteni mi van velem?

Egyszer szárnyalok, aztán olyan is van, hogy a föld alá süllyednék legszívesebben.

Olyan mintha hullámvasúton utaznék vele.

2017. dec. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!