Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van a sulinkbanaz egy fiú aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van a sulinkbanaz egy fiú aki tetszik! És nem tudom hogy tetszem-e neki!? Tudnátok tippeket adni mik lehetnének rá a jelek?

Figyelt kérdés
Nem az osztályomba jár hanem a 8. b-be. És a magyar órák egybe vannak, és a nívó csoportba (azaz a jobbik csoportba) vagyok és ö is. És mindíg engem bámul órán szünetbe, bármikor amikor összefutunk! Nem szoktunk beszélni egymással meg semmi. Nem rudom, lehet kicsit parázok! Szóval tudnátok valami tanácsot adni hogy hogy jöhetnék rá arra hogy talán neki én is bejövök vagy ilyesmi!?
2017. dec. 13. 20:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Hogyha sokat néz akkor az jó jel.

Szemezz vele hogy vegye az adást.

2017. dec. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem én....és már szemeztem is vele! De tudni akarom hogy tetszem-e neki!
2017. dec. 14. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!