Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Többet érzek mint barátság de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többet érzek mint barátság de ő nem tudom hogy valaha is érzett-e valamit irántam. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel 1 éve barátok vagyunk inkább online tartjuk a kapcsolatot de szoktunk néha találkozni is.Amikor találkozunk mindig megölel,megcsókol de soha nem mondta még hogy érezne valamit irántam de akkor miért így viselkedik?Ha érezne valamit akkor már bevallotta volna ennyi idő után gondolom.Miért csinálja ezt vajon létezik az hogy csak tetszek neki egy éve de nem érez semmit?
2017. dec. 13. 20:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Ezt kérdezd meg tőle.

Amúgy tudtommal nem szokás barátok között csókkal köszönni.😃

2017. dec. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!