Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy lány megölelhet egy fiút,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány megölelhet egy fiút, ha nincsenek együtt?

Figyelt kérdés
15 évesek vagyunk mindketten, nekem ő nagyon tetszik, én neki nem tudom, de szerintem kedvel.

2017. dec. 14. 19:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ja

Egy barátnőm sokat ölelgeti fiú barátait,nEki ez természetes

2017. dec. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. ez olyan mint h a barátnőit is megoleli, de ez nem zárja ki azt, hogy tetszel neki
2017. dec. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Kizárt. Tilos! Intézetbe vihetnek miatta.
2017. dec. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#2, én lennék a csaj, azért kérdezem, mert már régóta szeretném, de egyszerűen nem merem, most meg itt a péntek és ilyen jóhétvégét szerűen nem lenne olyan rossz.:D
2017. dec. 14. 19:42
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hat en a helyedben ezt nem csinalnam mert kicsit furan johet le :D inkabb vard ki h valami aranyosat mond v csinal es akkor oleld meg eloszor. En is ezt csinaltam egy fiu baratommal mert fura lett volna egyszercsak random megoleleni elkoszonesnel :D
2017. dec. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
szerintem teljesen normalis a baratok is olelgetik egymast ez nem fura
2017. dec. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát jó, de ezt nehéz kivárni, én pl tök alap dolgoknál is azt gondolom, hogy jaj most milyen aranyos volt, pedig ezek, ha belegondolok, minden srácnál alap dolgok.
2017. dec. 14. 20:13
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem jó ötlet.
2017. dec. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ma, köszönéskor megöleltem, elég béna volt, mert csak egyoldalú volt, és épp ment volna el.

Majd kiderül mi lesz ebből:S

2017. dec. 15. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!