Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú, aki nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú, aki nagyon tetszik, mégsem tudom elképzelni, hogy egy pár legyünk egyszer (pedig valószínű, hogy én is tetszem neki). Miért van ez?

Figyelt kérdés

Ő nagyon kedves, vicces és aranyos srác, imádok vele lenni, de egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy egyszer majd megfogja a kezem, es szerelmemnek hív... Semmi olyasmi nincs, hogy szégyellném őt vagy akármi, de nem bírom elképzelni vele a dolgokat. Gondoltam mar ra, hogy inkább el kene felejtenem, ha úgyse lesz köztünk semmi, de barhogy próbálkozom, nem megy. Egyfolytaban csak az a fiu jár az eszemben, es akaratomon kívül mindig a közelébe akarok férkőzni, mikor találkozunk, konkrétan “a szívem mindig hozza vezet”.


Szerintetek miert van ez az érzés? Mit tudok tenni?


Köszönöm a válaszokat!


2017. dec. 16. 15:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem elképzelni kell,hanem megpróbálni.. :)
2017. dec. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ismerős

Egyetlen fiúval tudtam magam elképzelni, vele szerencsére meg is történtek a dolgok.

De előtte senkivel. Úgy gondoltam azért, mert nem volt meg a megfelelő személy, de lehet csak azért, mert még nem láttam magam olyan helyzetekben.

Pl a "nyálas" dolgokra is teljesen másképp reagáltam külső szemmel, mint amikor velem történtek.

2017. dec. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Milyen gyakran találkozol vele?
2017. dec. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a valaszt!


2-es, de nekem mar volt barátom, tehát nincs az, hogy félnék attól, hogy milyen lesz a kapcsolat vagy ilyesmi, mert az eddigi fiúkkal (2) el tudtam képzelni magam, hogy megcsókol, mindent, de nála ez nem megy :/


3-as, minden nap, osztálytársak vagyunk, ráadásul a legtöbb órán egymás mögött/elott ülünk, es akkor mindig beszélgetünk

2017. dec. 16. 20:14
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy azért nem tudod elképzelni, mert nem jön be eléggé külsõleg?
2017. dec. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ötös ebben lehet valami :/ bár en azt latom oknak, ahogy jobban elgondolkodtam, hogy meg mindig vonzodom valamennyire az exemhez, es az van, hogy az a fiu ra hasonlít :/ hű, jo nagy kavar van
2017. dec. 16. 22:24
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a szived mélyén még mindig az exedet szereted, és jobbnak tartod, ezért nem akarsz ezzel a fiúval összejönni.
2017. dec. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!