Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kéne egy kis segítség! Bele...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anettkee kérdése:

Kéne egy kis segítség! Bele szerettem legjobb fiú haveromba (16 éves lány vagyok) és a fiú haverom meg lehet már tud róla, de neki elméletileg az egyik legjobb barátnőm jön be. Mitévő legyek? Elmondjam neki?

Figyelt kérdés
Csak ha megtudja, félek hogy örökre elveszítem őt.. ” És mióta van a sejtésem, hogy tud róla azóta kezdett megromlani a barátságunk. (Még szerencse, hogy a barátnőmnek palija van.)

2017. dec. 16. 23:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezt inkább tarts titokban és próbáld meg elfelejteni.

Ha elmondod neki sok eséllyel megromlik közötteteka kapcsolat.

Inkább keres mást.

2017. dec. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb szappanoperák pont így kezdődnek.

Szerintem írd le a törrténetet elejétől kezdve idáig, majd folytasd real-ben, és írd le a fejleményeket.

Legyen benne megcsalás, árulás, döntésképtelenség, féltékenykedés, barátság tönkretétele majd újak kialakítása, mindezt egy pasiért.

Majd küldd el a sztorit Brazíliába és/vagy Argentínába,ott majd egy casting után José Armandó, Emanuel Velazquez, Sonja Huárez néven eljátszák az egészet, neked meg cseng a lóvé. Akár pasit is vehetsz a bevételből, és egy új barátnőt.

2017. dec. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1. Válaszoló:

Még ha ilyen egyszerű lenne, de nem az. Próbálok mást találni de mindenkiben őt keresem.

2. Válaszoló:

Na ennél nagyobb hülyeséget nem is írhattál volna.XDDD

2017. dec. 17. 15:08
 4/6 anonim ***** válasza:

Vagy a legjobb barátnődet vagy a legjobb fiú barátodat elveszíted.

Csak az a kérdés hogy melyiket (ki a fontosabb számodra)


Nekem is volt hasonló helyzetem mostanra már együtt járnak, már nem adott a hejzet hogy megmondjam mit érzek iránta.

Mert vagy a barátomat veszítem el és soha nem lessz az enyém, vagy a barátnőmet bántom meg azzal hogy "élvetem" tőle a paliját.

Neked abból van jobb helyzeted hogy a barátnődnek van pasija.

Én nagyon megbántam és mostmár ez örökre az én titkos marad.


Tudom hogy nagy bátorság kell hozzá de mond meg neki.(rosszabb már úgy sem lehet)

Ha még nem sikerül nem ér annyit az a személy.


Remélem tudtam segíteni

Majd mond el hogy sikerült.

Sok sikert.

Szia

2017. dec. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A lány nem fogja elveszíteni a fiú barátját, mert nem a barátja. Aki a barátunk, ahhoz NEM VOZÓDUNK! Barátságba baráti érzelmek valóak. A kérdező max. bele kényszerült egy hamis baráti szerepbe, ami egyoldalú, hiszen a srácnak másik lány kell. Én a barátságot váasztanám, mert az örök lehet, de a kapcsolat nem.
2017. dec. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2017. dec. 17. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!