Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Valaki tud erre valamilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki tud erre valamilyen megoldast?

Figyelt kérdés

igazabol 1 evvel ezelott volt egy " fiu haverom"

Akit ossze hoztam egy lany baratnomel es szokas szerint en voltam a kozep pont hogy ha ossze vesztek hozzam jottek, ezzel semmi baj en mindig ott voltam, volt egy masik baratnom aki egy pletykat terjesztet( ami nem volt igaz) hogy en azal a fiuval jarok .. A fiu nekem tamadt hogy en kinek kepzelem magamat hogy ilyeneket mondok masoknak es en egy szoval sem mondtam ez erdekes xD

Es akkor mondtam hogy nem igaz hazudik stb. Es a feje utan ment a magajet fujta , es bele keverte a baratnojet hogy o szakit a csajjal mert hogy mar nem akar semmit se tolunk hagyunk neki bekent.. Es nem en voltam a hibas de nekem nagyon fajt de elvileg " haverja " voltam akkor neki is kelet volna fajnia de semmi

Aztan teltek a honapok. Hat egosabb let mert fulos let meg helyes es a csajoknak be jot.. Es be valom helyes volt es en mondtam a baratnomnek hogy helyes.. Es a baratnom ebbol azt vette le hogy nekem a pali tetszik.. Es mondta a fiunak a tudtum nelkul es a fiu mit mondot ere? Hogy o neki van baratnoje es hogy miatam biztosan nem hadja el.. Es hat akkor tort el bennem egy vilag nem volt eleg az hogy lelki ismeretem volt de meg + ba le szarta az erzeseimet hat kesz akor volt az hogy utalommm .. Idovel elkezdett engem bantani azzal hogy ahol en voltam elkerult ha hozam ert mar egybol fujozot minden olyan dolgot csinalt amivel kimenekultem volna a vilagba.. Nemis 1 x aludtam ugy el hogy sirtam miata.. Ja es hozza teszem sose halgatot meg!

Aztan mar ev vegen kezdett normalis leni.. Jot a nyari szunet semmit se tudtam rola.. Uj ev.. Hat nem volt vele bajom mert nagyjabol tul mentem rajta es hat csak szem kontaktus volt 1-2 honapig es kezdet a mult vissza jonni bennem hogy talan szeretem e meg a szivem melyen de mindig mondtam hogy nem nem szerethetem ot mert mocsok.. De az utobbi honapokban mar nem csak nez hanem hozzam szol es rendes es beszelgetunk keveset van mikor utalom mert kocsog de mikor latom ugy vagyok vele hogy miert latom de mikor nem latom akor hianyzik a jelenlete es olxankor ugy erzem hogy hianyzik valami a szivembol a minden napombol( 7 eve ismerem)

Es hogy talan a szivem melyen valahol meg szeretem mit tanacsoltok felejtsem e el vagy ne foglalkozak vele

Kommenteket elore is koszonom


2017. dec. 17. 00:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Figyeld nagyon aranyos vagy, nincs ezzel probléma ha tanulsz de nem lenne jobb neked a saját dolgaiddal törődni? :D ez nem éri meg senkinek nem vagy te Jézus, hogy te generálj mindenkinek szerelmet,szeretet stb úgysem tudsz. Miért éri meg neked az, hogy rajtad verik le a saját balf**ágaik miatt a port? :D


Na de mindegy fiatal vagy még, de ez az egész arra jó hogy ne unatkozz :'D

2017. dec. 17. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
63%
Hogy lehet ilyen helytelenul irni?
2017. dec. 17. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
93%
Telefonról írt és gyorsan akarta. Értetlen utolsó.
2017. dec. 17. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!