Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány aki tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki tetszik nekem de Pesti és hogyan találkoznék vele megismerkednék vele én nem kapok zsebpénz akkor hogyan?

Figyelt kérdés
2017. dec. 19. 21:45
 1/8 A kérdező kommentje:
Mondjak neki akkor azonnal szerelmet? neki meg nemtalálkoztam vele.
2017. dec. 19. 21:47
 2/8 A kérdező kommentje:
Elnezést kérek a hibákért.
2017. dec. 19. 21:53
 3/8 A kérdező kommentje:
Ti hogyan oltoltátok meg ha megismertél egy lánnyal de másik városba lakik a lánynak nicsen aoutojuk segitsetek légyszi
2017. dec. 20. 06:56
 4/8 A kérdező kommentje:
Halálos szerelmes vagyok belé segítsetek mert ezt nem birom szünet után megakarom szerezni.
2017. dec. 20. 07:03
 5/8 anonim ***** válasza:
Fuu hat nemtudom eleg nyomulosnak tunsz, na mindegy❤. Valami penzt pedig kene szerezni,mamadektol vagy szuleidtol egy keséskét nem tudnal kerni? Vonatra felulnel es elmennél hozza.mert azert azt ne vard h majd ő fog hozzád járkalni. Jo nyilvan ha osszejonnetek akkor, de addig ne nagyon remenykedj szerintem:/ meg az amuhyis milyen mar h a csaj jarkaljon a pasihoz.. így ne vallj neki szerelmet. Nem lattad még eloben nem ismered. Lehet csak kamu a csaj. Meg nagyon sokan mast mutatnak telefonon mint eloben. TalalKozni kéne mindenkeppen:)
2017. dec. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Diákmunka? 16tól lehet. Azalatt nem :/
2017. dec. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok de még iskolában járok
2017. dec. 20. 19:02
 8/8 anonim válasza:
Barátom. Ez nem vicc, de én 11 évesen Balatonfüredig utaztam Fehérgyarmatról. :D Egy lány miatt. :D Amit ha elnézek térképen az kb egy 440km. :D Jó mondjuk édesapám vitt el, de vonattal jöttem haza. :D De megoldottuk. Egy hetet töltöttem a lánynál. Jelenleg ugyan itt élek (Fehérgyarmat) és egy pesti lánnyal járok. Még is megtudjuk oldani a találkozást. Elsőre pl Debrecenben találkoztunk. Aztán ő jött le hozzám, most én fogok menni majd januárban. :D Mondjuk én nagyobb koromba már diákmelóztam nyaranta és ilyen 120k-t szedtem össze amiből futotta mindenre. Hajrá!
2017. dec. 21. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!