Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért fáj ennyire a szakítás?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fáj ennyire a szakítás?

Figyelt kérdés

Nem vagyok szerelmes,de akkor is nagyon fáj. :(

Tudom,hogy akik szerelmesek azoknak még rosszabb,de tényleg,hogy lehet túlélni?

Több mint egy hónapja szakítottunk...



2017. dec. 20. 16:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Az hogy lehet,hogy nem szeretted,de még mindig fáj? Én szakítás után 4 nap után túl voltam olyanon,akik szerettem,bár biztosan mindenkinél máshogy működik..a lényeg,hogy fel a fejjel,lesz majd jobb is :)
2017. dec. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

Hidd el, idővel minden begyógyul. Higgy benne, hogy egyszer vár rád az igaz szerelem.

Én az egyik kapcsolatom után egy éven keresztül mindennap sírtam, nem akartam nélküle élni, de továbbléptem.

2017. dec. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ő 3 hónapja szakított velem. Nekem még mindig nagyon fáj, ő volt az első barátom.

16/L

2017. dec. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 tcsehi ***** válasza:

3 hónapja szakítottam, amit persze azonnal megbántam, de már nem lehetett helyrehozni a hibám, hisz azonnal kellett volna, de én vártam vele, hogy elmondja...Szintén az első barátja voltam és nagyon imádtam, csak volt egy nagyon negatív korszakom...most ő is 16 éves,lány. Azóta még történtek dolgok, megutált teljesen...De tekintettel kell lennem rá és nem bukkanhatok fel az életében többet, hisz világosan megmondta, hogy soha semmi nem lehet már köztünk. (Sajnálom, jól esett leírni)

19/F

2017. dec. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Foxman válasza:

Engem 1,5 éve megcsalt és dobott a barátnőm 3 csodálatos év után:((.

Így 1,5 év elteltével is nagyon hiányzik és fáj :(

2021. dec. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!