Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy kell jól csókolózni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell jól csókolózni?

Figyelt kérdés

2017. dec. 20. 20:22
 1/6 anonim válasza:
Gyakorlat teszi a mestert;)
2017. dec. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Találtki.
2017. dec. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy amikor még nem csókolóztam, akkor bennem is felmerült ez a kérdés, és mindig az volt a válasz, hogy érezni fogod. Most már én is csak ezt tudom mondani, mert szinte lehetetlen leírni, hogy hogy kell jól csinálni, mert mindenkinek más jön be, valakinek lassan, valakinek igazán szenvedélyesen. Annyi a lényeg, hogy a partnerek egy hullámhosszon legyenek és meglegyen a vonzalom. Fogod érezni, hogy hogyan jó.
2017. dec. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Érezni fogod! Ahogy az előttem szóló is írja, jön magától és meg kell lennie a vonzalomnak, mindenki máhogy szereti. Pl. nálunk fordított helyzet volt, én lányként tapasztaltan, a páromnak meg nem volt senkije előttem. Féltem is, szerettem volna hogy neki jó legyen, ne legyen kellemetlen. Tökéletesen jött ki az első randin: Ő mondta hogy nem a szavak embere, mire én, hogy nem mindig a szavaknak kell beszélni, mire mosolyogva bólintott és egyszerre indult meg a fejünk. Tökéletes volt. Hajrá! :)
2017. dec. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más a jó... Van, aki a szájrapuszinál többet olyan nagyon nem is szeret, van, aki meg kb a másik torkában van már xD

De ez is olyan, hogy az adott személlyel meg fogod találni, hogy ti hogyan szeretitek:D

2017. dec. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ohhh Bab,Bab... (ismerem a kérdezőt)

A válaszolók tökéletesen elmondták, P meg amúgy így is úgyis élvezné veled a csókolózast.

Puszi:3

2017. dec. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!