Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik nekem? És én is neki?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik nekem? És én is neki? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Van egy srác az osztályomban akire mindig barátként gondoltam és ő is rám. Amikor jött az osztályunkba 2 éve akkor majdnem minden lánynak bejött és mindenki "harcolt" érte. Én mindig mondtam a legjobb barátnőmnek (akinek szintén tetszett) hogy nekem nem tetszik és a barátnőm nem tudta elhinni. Tettünk egy fogadást hogy úgy is bevallom egy héten belül hogy tetszik. Nem így lett. Akkor még nem egyáltalán nem gondoltam hogy esetleg tetszhet. Ekkor összejött a barátnőmmel majd szakítottak és a barátnőm hónapokig szörnyen haragudott rá ahogyan én is. 2 éven át haragudtam rá magamban, majd 2 évre rá teljesen megváltozott. Sokkal kedvesebb lett és máshogy néztem rá. Megfogta a hátam, rámírt, azt mondta a haverjának hogy én vagyok a legjobb barátja stb. A lányok azt mondták hogy tuti szerelmesek vagyunk én meg mondtam hogy nem de igazából bizonytalan vagyok. Kérlek segítsetek!

Köszi ha végigolvastad! :)



2017. dec. 21. 17:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez úgy 12-13 éves korig normális, de gyanítom, ti sajnos idősebbek vagytok.
2017. dec. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted?
2017. dec. 21. 17:40
 3/8 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy nem tudom hogy szerelmes vagyok-e vagy nem. Mindig bebeszéltem magamnak hogy baj lenne ha szerelmes lennék belé. Így már nem tudom eldönteni. Bocsi ha idiótának tartasz és mellesleg 13 éves vagyok, mint ahogy mondtad.
2017. dec. 21. 17:46
 4/8 anonim ***** válasza:

Úgy,hogy bromi gyerekes a lányok csepegésétől kezdve, azon át,hogy a barátnőddel összejött, odáig,hogy most te is át akarsz rajta menni, tudva,hogy ezzel a barátságotokat is tönkre teheted. Barátok exe tiltólistás. Mindemellett neked elég egy kis kedvesség, meg hogy meg fogta a hátad és máris láv van. Egy érett embernek ez bődületesen kevés egy szerelemhez/kapcsolathoz. És ha neked ennyi az igényed mondjuk 16 évesen, az elég ciki, tekintve, hogy a felnőtt kor felé haladsz ,de....

Hány éves vagy?

2017. dec. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ja, igen, egyszerre válaszoltunk.

13 vagy, tehát még hagyján. Szerintem ebben a korbn nincs értelme a kapcsolatoknak, mert egy 13 éves még nem érett rá. Mint látni, te sem vagy az, ezzel semmi probléma. Szomorú, hogy ebben a korban valakinek már exe van.

2017. dec. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem akarok vele összejönni egyáltalán.
2017. dec. 21. 17:50
 7/8 anonim ***** válasza:
Annyira nem tudjátok mit jelent szerelmesnek lenni... Ha az lennél tudnád.
2017. dec. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Istenem, hagyjátok már!

Gyerekszerelemről nem hallotatok?

Nyilván nem tudja, ezért kéderzi!

Kérdező!

Az érzéseidet sajnos, vagy nem sajnos, csak te ismered. Mi nem tudjuk megmondani hogy szerelmes vagy-e belé, azt csak te érzed, de látszik hogy közeli a kapcsolatotok.

Tegyél fel magadnak pár kérdést. Bejön külsőleg is? Ha tetszene, és szétmennétek, megérné, hogy tönkremegy a barátságotok?

2017. dec. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!