Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Rá írjak vagy inkább hagyjam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rá írjak vagy inkább hagyjam?

Figyelt kérdés
Egy suliba járunk. Szokott bámulni és persze én is őt, viszont még nem írt rám és én se rá ( még nem beszélgettünk) De mióta volt egy kis zűr azóta rám sem néz(beszélgettem haverommal és üvöltötte a nevét és persze meghallotta..) ha rám is néz gyorsan eltereli a tekintetét. Mit csináljak? Ráírjak vagy inkább hagyjam..?

2017. dec. 22. 16:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, hogy mi volt az a kis zűr. Ha leírnád ha mást nem, akkor privátban, hogy mi történt akkor lehet hogy többet tudok segíteni. Na de szerintem valószínűleg jobb lenne ha ráírnál, mert miért ne alapon és, hogy nem hagyjon benned ez az egész megválaszolatlan kérdéseket.
2017. dec. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Attól még hogy égy fiú a nevét kiabálja ott az még semmi. Ha leírod konrétan mi volt azzal tudnék segíteni, de így csak annyit mondok hogy írj rá facen
2017. dec. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Nagymark67 válasza:
Szerintem írj rá,végül is van egy próbálkozásod! :)
2017. dec. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!