Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Bevalotta egy srác, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevalotta egy srác, hogy bejövök neki, de visszauzasítottam és mégis tetszik, hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés
Ez így most elég furán hangzik, de ez már 3hónapja történt,és most hogy mondjam el neki? Hogy akarna e tőlem még vakamit

2017. dec. 22. 18:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb legyél mondjuk őszinte? 🤔
2017. dec. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"Figy! Átgondoltam a múltkoriakat és te is tetszel nekem"


Ennyi, nem kell komplikálni.

2017. dec. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Máskor egy picit gondold át a dolgokat..tényleg tetszik most neked? Vagy csak azért akarsz iránta többet érezni mert bevalotta neked hogy tetszel neki?
2017. dec. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem azért mert bevallotta, mert az utobbi idobe aok srac bevalotta
2017. dec. 22. 20:15
 5/6 anonim válasza:
Mondd meg neki oszintén... ennyi az egész. mondjuk: a multkor mikor beszéltunk, nem ugy gondoltam, csak magam sem értettem ezt az egészet, de igazából te is nagyon bejossz nekem.
2017. dec. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha őszintén odaállsz elé és elmondod neki, hogy ő is tetszik neked, csak váratlanul ért téged a múltkor a vallomása, azt értékelni fogja és legalább megmutatod neki, hogy elég bátor és okos vagy, hogy bevalld, ha valamit rosszul csináltál és elég érett vagy, hogy beszélj is róla. Ha pedig az utóbbi három hónapban úgy érzékelted, hogy még mindig vonzódik hozzád, akkor ne várj sokat, mert ő sem fog örökké olyan szekér után futni, amiről azt hiszi, hogy nem veszi fel.
2018. jan. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!