Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy osztálytársam....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy osztálytársam. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ahhj, nemtudom mit csináljak,olyan rossz ez az egész,mert tudom,hogy semmi nem lehet köztünk.Még nem is nagyon beszéltünk,pedig már 1,5éve osztálytársak vagyunk. Tudom,semmi esélyem nincs nála. Pedig ő annyira más, olyan aranyos a mosolya,és amikor nevet, átfut rajtam egy meleg érzés. És ő nem egy tipikus menő srác,hanem csendes és visszahúzódó. Pont ez fogott meg benne.

2017. dec. 22. 19:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem kell rágörcsölni erre. Én sem tettem. Egy napon elkezdtünk beszélgetni a folyosón, aztán minden jött magától.

Volt egy másik lány is, vele egy csoportba kerültem (egy csoportos foglalkozás keretében), és úgy kezdtünk el beszélgetni.


Menj oda, és mondj neki valamit. Ami éppen aktuális, vagy érdekli valamelyikőtöket. :)

2017. dec. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Félek a csalódástól. Próbálnék nyitni felé csak félek mi van ha valamit elrontok,vagy ha valami olyat mondok...😕
2017. dec. 22. 19:40
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha gyáva vagy lépni, akkor soha semmit nem fogsz elérni az életben! Hogy lehetsz ilyen besz@ri? Mégis mitől félsz? Kezdj el vele beszélgetni! Honnan tudod, hogy semmi esélyed?
2017. dec. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mert valahogy érzem hogy nem tetszek neki. Vagy nem is tudom,mert néha észreveszem,hogy néz ha más fiúval beszélgetek,vagy valami akkor mindig figyel,és kicsit feszült lesz. Meg mindig előre enged,de ez csak udvariasság,de ha van még másik lány akkor is utánam jön be az ajtón és mást nem enged előre. De ezeket lehet csak beképzelem. Olyan zavaros ez az egész😐
2017. dec. 22. 19:56
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne félj tőle. Ne úgy akarj közeledni hozzá, hogy te most akkor bizony úgy viselkedsz vele mint az aki tetszik neked. Egyszerűen csak kezdj el barátkozni vele. Legyél természetes. Amikor alakul valami, mondd el neki hogy tetszik neked. :)
2017. dec. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
31%
Osztálytárs tabu
2017. dec. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6 Baromság. Jó az tény hogy gyakran nem sül el jól, de összejöhet.
2017. dec. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!